کد خبر : 26399 / /
/

فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: عامل اسیدپاشی خیابان دامپزشکی تهران دستگیر شد

 پلیس تهران اعلام کرد: ساعت ۱۰:۳۰ روز جاری دوشنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۲ وقوع یک فقره اسیدپاشی در محدوده خیابان دامپزشکی به کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی اعلام شد.​

با حضور مأموران و تأیید خبر اولیه، موضوع در دستور کار عملیاتی تیم مشترک کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی و کارآگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در همان تحقیقات اولیه مشخص شد خانمی حدوداً ۳۰ ساله، توسط یکی از بستگان نزدیک همسر خود مورد اسیدپاشی قرار گرفته است.

با توجه به حساسیت موضوع، تحقیقات و اقدامات پلیسی در دستور کار مأموران پلیس تهران بزرگ قرار گرفته؛ با وجود متواری شدن متم (۲۲ ساله) از محل ارتکاب جرم، مخفیگاه وی در منطقه جنت آباد تهران شناسایی و تنها با گذشت چند ساعت از اقدام به اسیدپاشی و در ساعت ۱۳:۰۰ دستگیر شد.

سردار محمدیان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، با تاکید بر تلاش شبانه روزی پلیس جهت ارتقای احساس امنیت عمومی و برخورد قاطع با هرگونه اقدام بر هم زننده احساس امنیت عمومی، عنوان داشت: متهم در همان تحقیقات اولیه به اسیدپاشی با انگیزه اختلافات خانوادگی اعتراف کرده؛ ضمن هماهنگی با مقام قضائی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.