کد خبر : 26480 / /
/

حادثه|حادثه خونین| حادثه در مشهد

جسد مرد جوان افغانستانی در کنار سطل زباله در تهرانپارس پیدا شد که تحقیقات در رابطه با شناسایی عوامل جنایت آغاز گردید.

 با به قتل رسیدن مرد جوان در تهران‌پارس تحقیقات در رابطه با دستگیری عامل جنایت آغاز شد.

ساعت 2 بامداد امروز شنبه نهم اردیبهشت‌ماه، جسد مرد جوانی کنار سطل زباله یک پارک در محله تهران‌پارس از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، مأموران کلانتری 126 تهران‌پارس، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت به‌همراه قاضی امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوان اهل کشور افغانستان مواجه شدند که هدف ضربات جسم سخت و نوک‌تیز قرار گرفته بود؛ گزارش پزشک صحنه نیز حکایت از آن داشت، مرد جوان در مکان نامشخصی به قتل رسیده است و جسد توسط عامل جنایت به این خیابان‌ منتقل شده است.

توجه کارآگاهان که در جریان تحقیقات به ساختمان نیمه‌کاره اطراف صحنه جنایت جلب شده بود، باعث شد آنها پای در آنجا بگذارند و با آثار خون مواجه شوند که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت!

بدین ترتیب مسئول کارگران ساختمان نیمه‌کاره هدف تحقیق قرار گرفت؛ او به تیم جنایی گفت: مقتول را نمی‌شناسم و از ماجرا خبر ندارم؛ آثار خونی هم که در این‌جا وجود دارد به‌دلیل ذبح مرغ برای خورد و خوراک کارگران ساختمان است و ربطی به قتل مرد جوان ندارد.

پس از تأیید صحت و سقم ادعای مسئول کارگران ساختمان نیمه‌کاره در نزدیکی صحنه وقوع قتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی از سوی قاضی جنایی مأموریت یافتند برای شناسایی عامل این جنایت هولناک دوربین‌های مداربسته اطراف خیابان موردنظر را هدف بازبینی قرار دهند و اقدامات اطلاعاتی را کلید بزنند.

با دستور قاضی امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر و تشخیص هویت به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری عامل این جنایت هولناک وارد عمل شده‌اند.

 

 

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.