کد خبر : 26882 / /
/

کرمان موتور

متقاضیان نوبت پاییز محصولات کرمان موتور که در مرحله دوم سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده بودند، باید از امروز جهت تکمیل وجه به وب‌سایت کرمان مراجعه می‌کردند. اما باوجود اینکه ساعات اداری به‌اتمام رسید، وب‌سایت این شرکت به روی مشتریان باز نشد.

طبق اطلاعیه‌ای که شرکت کرمان موتور منتشر کرده بود، متقاضیان نوبت پاییز محصولات این شرکت که در مرحله دوم سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده بودند، باید از امروز جهت تکمیل وجه به وب‌سایت کرمان مراجعه می‌کردند. اما با گذشت ساعات اداری امروز 13 تیر ماه، خبری از باز شدن وب‌سایت جهت تکمیل وجه نشد.

تکمیل وجه مشتریان نوبت پاییز به چه زمانی موکول شد؟

طبق اطلاعیه منتشره از سوی شرکت کرمان موتور، فرایند ثبت نام و تکمیل وجه متقاضیان نوبت پاییز 1402 سامانه یکپارچه عرضه خودرو، به روز شنبه 17 تیرماه موکل گردید. بنابراین انتظار می‌رود متقاضیان پیش از تاریخ مورد اشاره نسبت به تکمیل پروفایل شخصی خود اقدام نمایند.

تنها راه تکمیل وجه محصولات کرمان موتور از وب‌سایت این شرکت به نشانی customer.kermanmotor.ir صورت می‌گیرد و متقاضیان در تاریخ 17 تیر، با مراجعه به این آدرس، می‌توانند نسبت به نهایی کردن خرید خود اقدام کنند.

دلیل تاخیر در تکمیل وجه مشتریان چه بود؟

دلیل بسته ماندن درگاه پرداخت وب‌سایت این شرکت، تاخیر در اعلام قیمت‌های مصوب شورای رقابت بوده و قرار است تا شنبه قیمت‌های این شورا قطعی شود.

طبق اعلام روابط عمومی شرکت کرمان موتور، هر قیمتی که شورای رقابت برای محصولات مونتاژی درنظر گیرد، مورد تایید این شرکت بوده و مشتریان می‌توانند با این نرخ، اقدام به تکمیل وجه و دریافت خودرو در موعد زمان مقرر نمایند.

خودروهای عرضه شده در مرحله دوم توسط کرمان موتور

سوگولی کرمان موتور، یعنی جک S5 در مرحله دوم برای فروش گذاشته نشد. اما محصولاتی همچون جک J4، جک J7 و جک S3 در مرحله دوم سامانه یکپارچه عرضه شد.

خرید اقساطی کی‌ام‌سی T8

کرمان موتور جهت جذب مشتریان، اقدام به طرح فروش اقساطی برای پیکاپ KMC K8 گرفته است. طبق این طرح فروش، متقاضیان این پیکاپ می‌توانند با پرداخت 900 میلیون تومان، مابقی مبلغ خودرو را طی اقساط 18 ماهه و 30 ماهه پرداخت کرده و خودروی‌شان را طی 90 روز کاری تحویل بگیرند.

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.