کد خبر : 26938 / /
/

مرگ مشکوک

با وقوع مرگ مشکوک دختر ۱۴ساله‌ای در غرب تهران، یک سناریوی پیچیده مقابل تیم جنایی قرار گرفت.

ظهر روز گذشته شنبه هفدهم تیرماه، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های غرب تهران در تماس تلفنی فوت مشکوک دختری را به قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم با دستور قاضی جنایی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد دختر حدوداً 14ساله‌ای را مشاهده کردند که به‌دلیل خفگی ناشی از غرق‌شدگی فوت کرده بود؛ همچنین بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد متوفی توسط زن و مرد جوانی که خود را خاله و دایی وی معرفی کرده بودند به این مرکز درمانی منتقل شده است اما این 2 نفر ناگهان ناپدید شده‌اند.

در نخستین گام پدر متوفی با اقدامات اطلاعاتی شناسایی شد و خیلی زود هدف تحقیقات قرار گرفت؛ وی گفت: چندی قبل از همسرم طلاق گرفتم اما او 3 ماه گذشته دخترم را به‌صورت پنهانی از خانه برد؛ از آن زمان دیگر دخترم را ندیدم تا اینکه امروز متوجه شدم که فوت کرده است!

پس از پایان تحقیقات میدانی در بیمارستان، قاضی جنایی به تیم تحقیق دستور داد دوربین‌های مداربسته بیمارستان را هدف بازبینی قرار دهند و اقدامات اطلاعاتی گسترده را برای شناسایی هویت زن و مرد جوان کلید بزنند.

با دستور قاضی ناصری از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با دستگیری متهمان پرونده ادامه دارد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.