کد خبر : 26993 / /
/

خرید حلزون

این روزها در برخی سایت‌ها آگهی خرید و فروش حلزون با قیمت‌های نجومی به چشم می خورد که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است

شاید اصلا به مغزتان هم خطور نکند که پرورش حلزون می‌تواند یک سرمایه‌گذاری سودمند باشد. قیمت‌های عجیب و غریبی در سایت‌های اینترنتی برای فروش و پرورش حلزون پیشنهاد شده است که دیدن برخی از آن‌های خالی از لطف نیست.

در آگهی زیر در یکی از سایت های فروش آنلاین، قیمت هر یک عدد حلزون ۱۰۰ هزار تومان به فروش گذاشته است. فروشنده همچنین در توضیحات آورده است که فروش حلزون را به نیت صادرات انجام می دهد.

در آگهی دیگر فروش حلزون از تخم تا مولد از ۲۰۰ تومان تا ۵۰۰۰ تومان دیده می شود. فروشنده در توصیحات نوع حلزون را آلبینو اعلام کرده است و رنگ لاک و گوشت آن را سفید اعلام کرده است.

آگهی دیگر فروش حلزون را با لوازم کامل تاکید کرده است. فروشنده ۵ حلزون را به قیمت ۴۰۰ هزار تومان قیمت گذاری کرده و حتی حاضر است با یک عدد فلش معاوضه کند.

در آگهی بعدی فروشنده ۲۰۰۰ عدد تخم حلزون به قیمت ۱ میلیون تومان به فروش گذاشته است. در واقع قیمت هر عدد تخم ۵۰۰ تومان قیمت‌گذاری شده است.

آگهی بعدی بیشتر جنبه کارآفرینی دارد و کاملا در حال تبلیغ پرورش حلزون است. فروشنده در این آگهی پرورش حلزون را کاری بی بو، بی صدا و بدون زحمت عنوان کرده است. شاید کمتر کسی به شغل پرورش حلزون فکر هم کرده باشد اما گویا بازار کار خودش را هم با توجه به آگهی‌های اینترنتی دارد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.