کد خبر : 27052 / /
/

مترو

صبح امروز مترو تهران در حالیکه مسافران در واگن ها بودند در ایستگاه دروازه دولت به مدت طولانی توقف کرد

صبح امروز مترو تهران در حالیکه مسافران در واگن ها بودند در  ایستگاه دروازه دولت به مدت طولانی توقف کرد. سپس حرکت کرده ولی بار دیگر در ایستگاه طالقانی متوقف و اینبار از مسافران درخواست شد واگن ها را ترک کنند زیرا قطار دچار نقص فنی شده است.

نکته اینجا بود که اقدامی از سوی ماموران مترو برای تخلیه مسافران صورت نگرفت و در نهایت در حالیکه چند مسافر هنوز داخل واگن ها بودند دوباره به حرکت خود ادامه داد و مسافران دیگر را که ده ها نفر بودند در ایستگاه طالقانی گذاشت و رفت.

روابط عمومی مترو اینگونه به رکنا در این خصوص توضیح داد: قطار مترو خراب شد. راهبر همه تلاش خود را کرد تا  به سفر ادامه بدهد ولی امکان ادامه سفر میسر شد . در نهایت ناچارا مسافران را پیاده کرد.

وی در خصوص مسافرانی که با مترو دچار اختلال راهی شدند گفت:مسافرها در  ایستگاه شهید بهشتی پیاده شدند.۷ اعزام قطار فوق العاده نیز برای رفع کاستی انجام گرفته است تا مسافران پیاده شد در ایستگاه طالقانی را به مقصد برساند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.