کد خبر : 27056 / /
/

2سال پس از قتل مردی توسط همسرش، دختر مقتول راهی دادسرا شد و از قصاص مادرش گذشت کرد.

این جنایت مرداد سال1400 رخ داد. همسر مقتول که به اتهام قتل شوهرش بازداشت شده بود مدت‌ها جنایت را انکار می‌کرد تا اینکه پس از 8ماه به قتل شوهرش اعتراف کرد.

اوگفت: با همسرم اختلاف داشتیم؛ چون او همه جا از جزئیات زندگی‌مان صحبت می‌کرد  و آبروی مرا برده بود. بعد تصمیم گرفتم از همسرم طلاق بگیرم اما او گفت حاضر نیست طلاقم بدهد.

من هم شب حادثه بالای سر شوهرم رفتم و با یک میله آهنی 2 ضربه به سرش زدم و بعد وانمود کردم که جنایت را فرد دیگری مرتکب شده تا از اتهام قتل تبرئه شوم.

با اعترافات این زن، در حالی‌که پرونده همچنان در دادسرای جنایی تهران در حال رسیدگی است، دختر 18ساله وی راهی دادسرا شد و مادرش (قاتل پدرش) را بخشید. دومین ولی دم پسر 8ساله مقتول بود که چون هنوز به سن قانونی نرسیده، پرونده به دفتر رئیس قوه قضاییه فرستاده شد تا قاضی‌القضات درباره سرنوشت قاتل نظر دهد.

پس از بررسی پرونده، از طرف پسرصغیر مقتول درخواست دیه شد و پرونده به دادسرا برگشت. به این ترتیب زن میانسال پیش از محاکمه بخشیده شد تا به‌زودی از لحاظ جنبه عمومی جرم در دادگاه محاکمه شود. 

منبع: حادثه 24

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.