کد خبر : 27096 / /
/

پرستار بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان، به جای بریدن چسب آنژیوکت نوزاد ۹.۵ ماهه زنجانی، انگشت او را قطع و فورا محل را ترک کرد.

 با وجود انتقادات افکار عمومی زنجان به نحوه خدمات‌رسانی به بیماران و همراهان آن‌ها در مراکز درمانی و بیمارستانی و وقوع حوادث ناگوار در برخی از این مراکز، گویا هنوز هیچ مسئولی در استان زنجان حاضر نشده برای بهبود اوضاع بیمارستان‌های استان زنجان اقدام عملی کند .

روزانه گلایه‌های بسیاری از شهروندان در کانال‌های رسانه‌ای استان زنجان از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی منتشر می‌شود که به صراحت می‌توان گفت علت این نارضایتی به نبود نظارت و نظارت‌های ناکافی نسبت به برخورد کادردرمان با مراجعه‌کنندگان، انجام وظیفه در قبال بیمار که بخش اعظمی از آن‌ها نیاز فوری به خدمات درمانی دارند، برمی‌گردد.

بنا بر ادعای پدر «آوین عاشری»، پس از این حادثه که روز جمعه ۲۳ تیرماه ۱۴۰۲ رخ داد، جراح به علت تعطیلات حاضر به عمل انگشت این نوزاد نشده از این رو، مسئولان تصمیم به اعزام بیمار به بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) تهران شده‌اند آن هم با آمبولانسی که بنزین کافی نداشته. ظاهرا دغدغه نیروهای حاضر در آمبولانس هم خرید تنقلات بوده تا رساندن بیمار قطع عضو شده به بیمارستان در سریع‌ترین زمان ممکن .

صدای زنجان همچنان موضوع قطع عضو نوزاد دختر ۹.۵ ماهه و اهمال احتمالی برخی از نیروهای بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان را پیگیری می‌کند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.