کد خبر : 27180 / /
/

قیمت خودرو | قیمت خودرو الان

قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا اعلام شد.

قیمت خودروهای داخلی نسبت به روز گذشته با افزایش اندک به‌روزرسانی شد. سمند سورن پلاس، تارا اتوماتیک، ساینا و شاهین از جمله خودروهایی بودند که نمودار قیمتی آنها نسبت به روز گذشته صعودی شده است.

 

جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش داخلی و تغییرات آن نسبت به روز گذشته (هشتم مردادماه) را می‌خوانید.

قیمت روز محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۳۵ میلیون رسیده است و نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۶۵ میلیون تومان است که تغییر نکرده است. این دو خودرو طی ۱8 روز گذشته ۳۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۱۵  میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی دو هفته گذشته ۳۵ میلیون تومان کاهش یافته است.

 

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۰۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ثابت مانده است اما در طی دو هفته ۵۰ میلیون ارزان شده است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۹۵ میلیون ارزان شده است.

 

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۳۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته بدون تغییر مانده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۳۵ میلیون تومان است که طی دو روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. این خودرو تقریبا دو ماه گذشته ۱۸۵ میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۷۳۵ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته  ۲۵ میلیون تومان ارزان شده است. این  مدل طی یک ماه گذشته ۱۸۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱ ، ۷۵۰ میلیون تومان است که نسبت روز گذشته تغییر نکرده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۷۰ تومان قیمت خورده است که ۵ میلیون افزایش طی یک روز داشته است. این خودرو طی ۵ روز گذشته ۲۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا دنده ای۱۴۰۲ هم به ۶۵۵میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است و  طی دوماه گذشته ۱۶۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۷۸۰میلیون تومان رسیده است که به معنای ثبات طی روز گذشته است. این خودرو طی ۱۷ روز گذشته ۵۰ میلیون ارزان شده است و نسبت به خرداد ۱۹۵ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۶۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ریزش داشته است و طی دو ماه گذشته ۲۵۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۱۰ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ثابت مانده است اما طی ۵ روز گذشته ۲۰ میلیون ارزان شده است.  رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۲۵ میلیون تومان که تغییر نکرده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۶۵ میلیونی شده است که طی روز گذشته بدون تغییر مانده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۳۰میلیون تومان است که روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است. طبق لیست قیمت ایران خودرو، این مدل سمند طی ۲۳ روز  گذشته نزدیک به ۳۵میلیون ارزان شده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۴۰ میلیونی شده است که نسبت به روز ۵ میلیون گران شده است. این خودرو طی ۳۱ روز گذشته ۸۵میلیون ارزان شده است. قیمت سمند سورن مدل ۱۴۰۲ پلاس بنزینی نیز ۵۵۵ میلیون تومان است که طی یک روز ۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۰۰ میلیون اعلام شده است که طی دو روز گذشته ۱۰ میلیون افزایش پیدا کرده است اما نسبت به دو هفته گذشته ۳۰ میلیون تومان کاهش پیدا کرده است. این خودرو هشتم خردادماه ۶۶۵ میلیون تومان بود و نسبت به امروز ۷۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۸۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۶۹۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به دو روز گذشته ۱۰ میلیون تومان گران شده است اما طی ۱۰ روز گذشته ۱۵ میلیون تومان پایین آمده است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز ۵ میلیون تومان طی یک روز گران شد  و ۵۱۵ میلیون تومان است.

قیمت روز محصولات سایپا

قیمت پراید وانت مدل ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۲۵۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است اما طی ۱۵  روز گذشته ۱۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت پراید ۱۱۱ صفر مدل ۹۹ نیز امروز ۳۲۵ میلیون تومان است و طی روز گذشته ۵ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر حوالی ۲۵۰ میلیون تومان به روزرسانی شد.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ امروز با افزایش 5 میلیونی حوالی ۳۲۰میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰  نیز با افزایش ۵ میلیونی حوالی ۳۳۵ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴۰ میلیون تومان خریدوفروش می شود  که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون افزایش داشته است. 

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۲۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۳۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی ۸ روز گذشته  ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۳۰ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ثابت است و  مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۴۰ میلیون است که قیمت آن  ۵میلیون ارزان شده است. این دو مدل طی ۷ روز حوالی ۱۰ میلیون ارزان شدند.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۹۰ میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۴۰میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ۵ گران شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۲۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای افزایش ۵ میلیونی طی روز گذشته است.

پیش بینی قیمت خودرو

 ثبت نام خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه اواخر سال ۱۴۰۱ در راستای تحقق وعده واردات میلیونی خودرو کلید خورد و طبق برنامه باید تا فروردین ۱۴۰۲ نخستین سری خودروهای وارداتی با چانگان CS۳۵ پلاس به دست متقاضیان می‌رسید. باوجود اعلام رئیس سازمان ملی استاندارد مبنی‌بر کمک جهت تحقق برنامه واردات میلیونی خودرو هنوز چنین امری تحقق نیافته و چالش‌های رفع نشده‌اند.

کارشناسان درباره روند کنونی بازار خودرو گفته‌اند که ریزش قیمت خودرو مبتنی بر واقعیت نیست و بیشتر تحت تاثیر اخبار و هیجانات زودگذر است. در نتیجه تا زمانی که اتفاق جدیدی در سیاست خارجی یا قیمت ارز رخ ندهد، نمی‌توان انتظار افزایش یا به‌ویژه کاهش قیمت چشمگیری را داشت.

اگر به زودی خودروهای وارداتی به بازار نرسند باید منتظر جهش قیمت خودرو باشیم. 

برای مشاهده اخبار روز خودرو و آخرین قیمت خودرو در بازار کلیک کنید. گفتنی است قیمت خودروهای داخلی بر اساس اطلاعات سایت باما به‌روزرسانی شده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.