کد خبر : 27199 / /
/

بر اساس اعلام اتاق اصناف ایران،‌ اتحادیه های صنفی در راستای مصوبه‌ هیات دولت فردا (چهارشنبه، ۱۱ مرداد) تعطیل هستند، اما بازار تهران تعطیل نیست.

صبح امروز «علی بهادری‌جهرمی» سخنگوی دولت اعلام کرد: هیات دولت با تعطیلی سراسر کشور در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه به‌دلیل گرمای هوا موافقت کرده است.

بر همین اساس، روزهای‌ ۱۱ و ۱۲ مرداد در کشور تعطیل اعلام شد، همه شعب بانکی در این دو روز تعطیل خواهند بود و بازار سرمایه نیز فردا فعالیتی نخواهد داشت.

اتاق اصناف تهران نیز در اطلاعیه ای اعلام‌کرد: به منظور حفظ سلامت شهروندان، اتاق اصناف و همه اتحادیه‌های صنفی تهران فردا (چهارشنبه) تعطیل است، اما این تعطیلی شامل بازار تهران نمی شود و اصناف به فعالیت خود ادامه خواهند داد./ ایرنا

 اصناف تهران چهارشنبه تعطیل هستند

اتاق اصناف تهران، به منظور حفظ سلامت شهروندان، فعالیت کلیه اتحادیه‌های صنفی تهران را در روز چهارشنبه ۱۱ مردادماه ۱۴۰۲ تعطیل کرد.

طبق اعلام علی بهادری‌جهرمی سخنگوی دولت، هیات دولت با تعطیلی سراسر کشور در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه به‌دلیل گرمای هوا موافقت کرد.

پیرو موافقت هیات دولت با تعطیلی روزهای‌ ۱۱ و ۱۲ مرداد ماه در کشور، تمامی شعبات بانکی نیز در این دو روز تعطیل شدند. بازار سرمایه نیز فردا تعطیل شده است.

به همین منظور براساس اعلام اتاق اصناف تهران، به منظور حفظ سلامت شهروندان، اتاق اصناف و کلیه اتحادیه‌های صنفی تهران را روز چهارشنبه ۱۱ مردادماه ۱۴۰۲ تعطیل کرد./ایرنا

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.