کد خبر : 27212 / /
/

سرقت

زن ۴۰ ساله که همراه پسر بچه ۸ ساله اش طلاهای دختر بچه ها را در کوچه پس کوچه های صالحیه سرقت می کرد با تلاش کارآگاهان بهارستان شناسایی و دستگیر شد.

رسیدگی به این پرونده از یک هفته پیش در جریان شکایت تعدادی از مالباخته ها که مدعی بودند طلاهای دختر بچه هایشان حوالی ظهر توسط زن ناشناس در محدوده کوچه های خلوت صالحیه  سرقت  شده است، در دستور کار قرار گرفت.

به دنبال شکایت این مالباخته ها بود که تیمی از ماموران پلیس آگاهی برای شناسایی سارق زن دست به کار شدند و پس از چند روز سرانجام توانستند با رد زنی این زن رد او کشف کنند.

این زن سارق که با همدستی پسر بچه اش سناریوی سرقت را طراحی و اجرایی می کرد خیلی زود شناسایی و  دستگیر  شد.

این زن در اعتراف هایش به 4 فقره سرقت اشاره کرد و گفت چون من وزنم زیاد بود و نمی‌توانستم بعد از سرقت پا به فرار بگذارم طلا های سرقتی از دختر بچه ها را که بیشتر در کوچه های خلوت در حال بازی بودند از گوش آنها در می آوردم و بعد به پسرم تحویل میدادم و او خیلی زود از آنجا می‌دوید و از صحنه دور می شد.

سرهنگ علیزاده فرمانده انتظامی بهارستان درباره کشف این پرونده گفت: با توجه به دستور قضائی پس از بازرسی خانه متهم ماموران توانستند 6 قطعه طلا را کشف و ضبط کنند.

وی با اظهار اینکه این متهم هیچ سابقه کیفری ندارد گفت: به شهروندان توصیه میکنیم کودکان خود را با طلاجات مزین نکنند که خدای نکرده مورد طعمه سارقان قرار نگیرند.

منبع: رکنا

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.