کد خبر : 27338 / /
/

محمد رضا گلزار

گلزار بعد از ازدواجش با استوری های متعدد و متنوع به بالا بردن فالوورهایش کمک کرده اما این استوری خبر از ناراحتی درونی این سوپر استار می دهد.

محمدرضا گلزار، امین حیایی و محسن کیایی با آهنگ بهنام بانی در یکی از سکانس های سریال ساخت ایران حاشیه ساز شد. به تازگی شایعاتی مبنی بر ازدواج محمدرضا گلزار سوپراستار ایرانی با پاریس هیلتون خواننده ، مدل و خانم بازیگر آمریکایی در فضای مجازی دست به دست شد که تا به حال محمدرضا گلزار نسبت به این شایعه حاشیه ساز واکنشی نشان نداده است . برخی از رسانه ها با ساخت اخبار جعلی رقص امین حیایی و محسن کیایی را به همراه محمدرضا گلزار در ماشین به مراسم عروسی محمدرضا گلزار با پاریس هیلتون ربط دادند اما این ماجرا شایعه بوده و این رقص حاشیه ساز با آهنگ بهنام بانی مربوط به یکی از سکانس های سریال ساخت ایران با حضور محمدرضا گلزار بوده است .

محمدرضا گلزار بازیگر، مجری، خواننده و آهنگساز کشورمان متولد 1 فروردین 1356 در تهران است. محمدرضا گلزار در برنامه برنده باش نام کامل فامیلی خود را محمد رضا گلزار آذری ذکر کرد و عنوان نمود که با افتخار تُرک می باشد.او به تازگی با انتشار یک استوری با لباس دامادی خبر از ازدواجش داد. محمد رضا گلزار  بعد از ازدواجش با استوری های متعدد و متنوع به بالا بردن فالوورهایش کمک کرده اما این استوری خبر از ناراحتی درونی این سوپر استار میدهد...

محمدرضا گلزار

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.