کد خبر : 27368 / /
/

قتل

یک مرد جوان در جریان درگیری خانوادگی همسر خود را با شلیک ۲ گلوله به قتل رساند.

ساعت 15:40 روز یکشنبه 22 مردادماه امسال، ماموران کلانتری 107 فلسطین با تماس تلفنی  مرگ مشکوک  زن جوانی را در یکی از بیمارستان‌های تهران به قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم به همراه قاضی جنایی راهی سردخانه بیمارستان مورد نظر شدند و  جسد  زن جوانی را مشاهده کردند که براثر شلیک 2 گلوله به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد مقتول در پاکدشت مجروح و سپس به این مرکز درمانی منتقل شده اما اقدامات پزشکان فایده‌ای نداشته و نهایتا فوت کرده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، زن جوان در جریان مشاجره لفظی و درگیری خانوادگی در محله پاکدشت از سوی همسرش هدف شلیک قرار گرفته و مرد جنایتکار پس از  تیراندازی مرگبار  متواری شده است.

پس از دریافت این اطلاعات مهم،کارآگاهان پلیس  آگاهی ماموریت یافتند تا با بررسی‌های موشکافانه درباره این جنایت تحقیق و قاتل را  دستگیر  کنند.

با دستور قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل و پرونده برای رسیدگی قضایی به دادسرای پاکدشت ارجاع شد.

منبع: رکنا

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.