کد خبر : 27390 / /
/

قیمت موبایل

امروز چهار شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲، قیمت گوشی موبایل با کاهش در بعضی مدل‌ها روبرو شد.

امروز چهار شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲، قیمت گوشی موبایل در برخی مدل‌ها روند کاهشی را تجربه کرد. سایر دستگاه‌ها نیز در سطوح قیمتی روز قبل خود باقی ماندند.

کاهش قیمت گوشی موبایل در بعضی مدل‌ها

قیمت گوشی در برند پرطرفدار اپل به جز آیفون ۱۳ معمولی، روند ثابتی داشت. به‌طوری که قیمت گوشی iPhone 14 pro max، در قیمت ۶۱ میلیون تومان و گوشی iPhone 13 pro max، در قیمت ۷۱ میلیون تومان بدون تغییر ماندند، اما در این گروه، قیمت گوشی iPhone 13 معمولی، با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی به سطح ۳۸ میلیون و ۵۲۱ هزار تومان رسید.

در گروه سامسونگ، قیمت گوشی S22 ultra به سطح ۳۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید؛ اما قیمت مدل S23 ultra تغییر چندانی نداشت و در سطح ۴۹ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان معامله شد. در سمت دیگر، ثبات قیمت در سری اقتصادی A54 و A34 ادامه یافت و به ترتیب همان سطح ۱۳ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان و ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را حفظ کردند.

در گروه شیائومی، کاهش ۵۰۰ هزار تومانی، قیمت مدل Xiaomi Mi12 را به سطح ۲۰ میلیون و ۳۹۹ هزار تومان رساند. قیمت گوشی Xiaomi Mi در همان سطح ۱۹ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان حفظ شد.


 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.