کد خبر : 27456 / /
/

استقلال

باشگاه استقلال در خط حمله خود به دنبال جذب یک بازیکن خارجی تاثیرگذار است.

شروع رقابت‌های لیگ برتر و عملکرد قابل قبول استقلال در دو مسابقه ابتدایی فصل باعث شد تا حدودی تحرکات پایین نقل و انتقالاتی این تیم از اولویت پرداخت رسانه‌ها خارج شود و تمرکز روی نحوه بازی درون زمین این تیم معطوف شود.

اما جذب کاپیتان تیم امید توسط پرسپولیس در روز جدایی آریا برزگر، ملی‌پوش امید تازه جذب شده، از استقلال و پیوستن این بازیکن به نساجی باعث شد تا هواداران آبی دوباره وارد فاز نقل و انتقالات شوند و مطالبه به‌حق خود از کادر فنی برای تقویت تیم را بازتاب دهند.

در این میان، جواد نکونام هم بعد از بازی با نفت و قبل از بازی با ملوان هم دوباره روی صحبت‌های قبلی خود مبنی بر کمبود بازیکن در استقلال تاکید کرد و عنوان کرد سکوتش در این خصوص نه از سر رضایت که از روی ناچاری است، چرا که این تیم شرایط جذب بازیکن جدید را ندارد.

با این حال منابع نزدیک به مدیریت باشگاه استقلال ادعا می‌کنند آبی‌ها در شرف جذب یک مهاجم خارجی باکیفیت هستند که هماهنگی‌ها برای خرید این بازیکن با کادرفنی تیم انجام شده و این بار پروسه تقویت تیم با بازیکن خارجی با آگاهی نکونام در حال انجام است. ادعایی که هنوز از سوی نزدیکان نکو تأیید نشده است.

پستی که سرمربی استقلال از ابتدای حضور در این باشگاه هیچ اولویت یا آلترناتیو داخلی برای آن در نظر نگرفته و لیست منتشر شده از سوی حجت کریمی هم موید این موضوع است که نکونام در پست مهاجم تنها به دنبال خرید بازیکن خارجی بوده است.

اتفاقی که قریب‌الوقوع‌ بودن آن در اجازه صدور جدایی آریا برزگر بی‌تاثیر نبوده و آبی‌ها برای تطابق بودجه خود با سقف در نظر گرفته شده از سوی سازمان لیگ، وادار به منفک‌کردن برخی از بازیکنان بودند.

حالا باید منتظر ماند و دید مهاجم خارجی جدید که منابع نزدیک به باشگاه تاکید خاصی روی جذب و معرفی او از کانال سرمربی تیم دارند، تا چه اندازه می‌تواند خواسته‌های هواداران و کادر فنی تیم را در جهت تقویت خط جلوی تیم برآورده کند.

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.