کد خبر : 27583 / /
/

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کشور در راستای تسهیل در تردد هموطنان در روزهای پایانی هفته خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کشور در راستای تسهیل در تردد هموطنان در روزهای پایانی هفته خبر داد.

وی گفت: محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه 8 شهریور ماه الی شنبه 11 شهریور ماه 1402 در جاده ها اعمال می شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا تصریح کرد: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 1402/06/08 الی ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ 1402/06/11 از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است؛ اما تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه در محور کندوان در صورت پرحجم بودن ترافیک از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه و پنجشنبه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 همان روز از ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود؛ همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت 12 الی 24 روزهای جمعه و شنبه مورخ های 1402/06/10 و 11 از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ شیرانی به محور هراز پرداخت و اعلام کرد: از ساعت 14 الی 22 روز جمعه مورخ 1402/06/10 در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب بصورت مقطعی یک طرفه خواهد بود.

وی درباره چگونگی تردد وسایل نقلیه سنگین به استثناء حاملین موادسوختی و یا فاسدشدنی در روزهای پایانی هفته گفت: تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع بوده و چهارشنبه مورخ 1402/06/08 نیز تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

سرهنگ شیرانی ادامه داد: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه مورخ 1402/06/08 و همچنین از ساعت 6 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ های 1402/06/09 و 10 از محور هراز ممنوع است.

وی تأکید کرد: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد با هماهنگی اجرای محدودیت ها کان لم یکن تلقی می‌شود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.