کد خبر : 27738 / /
/

راننده خودرو اینترنتی که به اتهام قتل بازداشت شده بود، با تلاش بازپرس جنایی پایتخت و رضایت همسر سابق مقتول که قیم پسرش بود توانست از قصاص رهایی یابد.

راننده خودرو اینترنتی که به اتهام قتل بازداشت شده بود، با تلاش بازپرس جنایی پایتخت و رضایت همسر سابق مقتول که قیم پسرش بود توانست از قصاص رهایی یابد.

 رسیدگی به این پرونده از اوایل مرداد امسال و به دنبال اعلام قتل زن جوانی به بازپرس وحید ناصری آغاز شد. به دنبال این گزارش، بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شده و در تحقیقات اولیه مشخص شد زن 37 ساله مدتی قبل از همسرش جدا شده و تنها فرزند او نیز با همسرش زندگی می‌کند.

اما مرد میانسالی که راننده تاکسی اینترنتی بود، به خانه‌اش رفت و آمد داشت و روز حادثه نیز همسایه‌ها مرد میانسال را دیده بودند که سراسیمه از پله‌ها پایین آمده وفرار کرده بود.

در ادامه همسایه‌ها با جسد زن جوان مواجه شده بودند. در حالی که ردیابی‌ها برای دستگیری مرد میانسال ادامه داشت حدود 4 ساعت بعد از این جنایت خبر رسید که وی خودش را به پلیس معرفی کرده و تسلیم شده است. مرد میانسال اعتراف کرد که ساعاتی قبل زن مورد علاقه‌اش را به قتل رسانده و عذاب وجدان باعث شده که به کلانتری بیاید و خود را معرفی کند.

او در رابطه با جنایت گفت: مقتول به عنوان مسافر سوار بر خودروام شد و با هم آشنا شدیم اما کم کم به او علاقه‌مند شدم و اعتمادم را جلب کرد حتی من پس اندازم را به او می‌دادم تا برایم نگهداری کند.

او ادامه داد: اما از چند هفته قبل متوجه شدم رفتارش کمی تغییر کرده تا اینکه چند روز قبل شیما گفت می‌خواهد مدتی به شهرستان برود و بچه‌اش را ببیند و کنار خانواده‌اش باشد من هم باور کردم. چند روزی که گذشت یک روز همسایه‌اش به من زنگ زد و گفت شیما اصلاً به شهرستان نرفته و تهران بوده است. از شنیدن این حرف خیلی تعجب کردم.

زن همسایه به من گفت این همه خرج شیما می‌کنی و هوایش را ‌‌داری اما او به تو دروغ گفته و در این مدت مرد غریبه‌ای به خانه‌اش رفت و آمد دارد و ظاهراً شیما می‌خواهد با او ازدواج کند. از شنیدن این حرف‌ها شوکه شده بودم. زمانی که از ماجرا با خبر شدم تصمیم گرفتم خودم را بکشم اما قبلش با خودم گفتم حرف هایم را به شیما می‌زنم و بعد خودکشی می‌کنم. خودم را به خانه شیما رساندم و در راه پله‌ها باهم دعوایمان شد و زمانی که متوجه شدم او قصد ازدواج با شخص دیگری دارد ناخواسته دست به چاقو شدم. با اعتراف متهم میانسال به قتل، او به بازسازی صحنه جنایت پرداخت و در حالی که تحقیقات در این رابطه ادامه داشت با تلاش بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، شوهر سابق زن جوان که قیم تنها فرزندش بود، از سوی پسرش از قصاص قاتل گذشت کرد.

بدین ترتیب کیفرخواست پرونده بزودی صادر خواهد شد و متهم میانسال از جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه خواهد شد.

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.