کد خبر : 27900 / /
/

اجاره آپارتمان‌

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌ ۳ خوابه در نارمک خواهیم‌ پرداخت.

نارمک در منطقه ۸ و ۴ شرق و شمال شرق تهران است. افراد زیادی به دنبال اجاره خانه در این قسمت هستند بنابراین برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه ۳ خوابه در نارمک با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای اجاره نیازمند هستید.

محله نارمک یکی از محله های خوش آب و هوا و سرسبز شمال شرق تهران است اگر قصد اجاره خانه سه خوابه در نارمک را دارید، یک واحد ۱۵۰ متری با پول پیش ۵۰۰ میلیونی و اجاره ۳۰ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

واحدی ۱۵ ساله در محله نارمک با متراژ ۱۱۵ متر و۳ اتاق خواب و آسانسور، پارکینگ،انباری دارد را با پول پیش ۸۰۰ میلیونی و اجاره ۱۲ میلیون تومانی قیمت گدازی شده است.

برای اجاره واحد آپارتمانی ۱۲۰متری در محله نارمک با ۳ اتاق خواب درحالی که ۳ سال از ساخت آن گذشته باشد، به پول پیش ۵۵۰ میلیونی و اجاره ۲۵ میلیون تومانی احتیاج دارید.

اگر واحد بزرگ تر مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری در نارمک که ۱۷۰متری است و سه اتاق خواب و آسانسور، پارکینگ، انباری دارد را با پول پیش ۲ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان و اجاره ۱۰۰ هزار تومانی برای اجاره آگهی شده است.
برای رهن کامل یک آپارتمان ۱۶۰ متری هم می توانید به محله نارمک مراجعه کنید در این محله یک واحد که به گفته آگهی دهنده واقع در دنجترین میدان خیابان مداین بسیار شیک و مدرن و زیبا خوش نقشه و بدون کوچیکترین پرتی سالن مربع بزرگ قابل چیدمان نورگیر عالی و سالن پرده خور اشپزخانه شیک و دلباز کابینت ممبران ۳ اتاق واقعا بزرگ و خوش قواره کمد دیواری جادار و عمیق در هر ۳ اتاق ۲ خواب مستر ۲ بالکن بزرگ کاربردی در ۲ اتاق سیستم هواساز یا air washer ۲ پارکینگ باکس سندی لابی و ورودی شیک با پول پیش ۲ میلیاردی اجاره کنید.

 

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

 

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه سه خوابه در نارمک به دست خواهید آورد.

 

هزینه رهن و اجاره خانه ۳ خوابه در نارمک
محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان) اجاره(تومان)
نارمک ۱۴۰
۳خوابه، آسانسور،پارکینگ،انباری
۱۴۰۰
۱،۹۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۱۰۰،۰۰۰
نارمک
۱۶۰
۳خوابه، آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۴۰۲ ۲،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ -
نارمک ۱۴۰ ۳خوابه، آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۴۰۰ ۱،۹۰۰،۰۰۰،۰۰۰ -
نارمک
۱۷۰
۳خوابه، آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۴۰۱ ۲٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۰۰٬۰۰۰ 
نارمک ۱۱۰ ۳خوابه، آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۴۰۰ ۱٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
نارمک
۱۵۰
۳خوابه، آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۴۰۲ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
نارمک
۱۵۰
۳خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۹۰ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۳٬۰۰۰٬۰۰۰ 
نارمک
۱۳۰
۳خوابه، آسانسور،پارکینگ،انباری
۱۳۹۹
۱٬۳۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
نارمک ۱۱۵ ۳خوابه، آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۸۷ ۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۲٬۰۰۰٬۰۰۰ 
نارمک ۱۲۰ ۳خوابه، آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۹ ۵۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲۵٬۰۰۰٬۰۰۰ 
-توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در محدوده نارمک برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.