کد خبر : 27944 / /
/

اجاره خانه

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌ در مهرشهر کرج خواهیم‌ پرداخت.

مهدی جهانشاهلوراد؛ مهرشهر محله‌ای اعیان نشین در جنوب غربی کرج استان البرز ایران است.اگر قصد اجاره یک خانه در مهرشهر را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه ۱۱۰ تا ۲۵۰ متری در مهرشهر با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای اجاره نیازمند هستید.

 

اگر قصد اجاره یک  واحد در مهرشهر را دارید، یک واحد ۱۱۰ متری سه خوابه که انباری، پارکینگ و آسانسور دارد با رهن کامل ۹۵۰ میلیونی  برای اجاره آگهی شده است.
اگر به دنبال واحد دیگری در مهرشهر هستید می‌توانید یک خانه ۱۷۵ متری که سه اتاق خواب دارد را با پول پیش ۷۰۰ میلیونی و اجاره ۱۸ میلیون تومانی در مهرشهر کرایه کنید.

 

اگر واحد بزرگ تر مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۲۰۰ متری است و سه اتاق خواب و آسانسور، انباری دارد را با رهن ۱ میلیاردو ۲۰۰ میلیون و اجاره ۳۰ میلیون در مهرشهر کرایه کنید.
برای رهن کامل یک آپارتمان ۱۸۰ متری هم می توانید به مهرشهر مراجعه کنید در این محله یک واحد که به گفته آگهی دهنده لابی همه خواب کمد دیواری لوکیشن و ۳ اتاق خواب دارد را با رهن کامل ۱ میلیاردو ۳۵۰ میلیون تومان در مهرشهر قیمت گذاری شده است.
همچنین یک واحد دیگری با متراژ ۲۵۰ متر در حالی که ۷  سال از ساخت آن گذشته باشد و سه اتاق خواب داشته باشد، با پول پیش ۱ میلیاردو ۵۰۰میلیون و اجاره ۳۹ میلیون تومان در مهرشهر برای اجاره آگهی شده است.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه در مهرشهر به دست خواهید آورد.

اجاره خانه ۳ خوابه در مهرشهر

محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان) اجاره(تومان)
مهرشهر
۱۷۵
۳خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۷ ۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۸٬۰۰۰٬۰۰۰ 
مهرشهر ۲۰۰ ۳خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۴۰۰ ۲،۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ -
مهرشهر ۲۰۰ ۳خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۲ ۱٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
مهرشهر ۲۵۰ ۳خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۵ ۱،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۳۹،۰۰۰،۰۰۰
مهرشهر ۱۸۰ ۳خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۵ ۱٬۳۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
مهرشهر ۱۵۵ ۳خوابه،انباری،پارکینگ ۱۳۸۸ ۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۱۱،۰۰۰،۰۰۰
مهرشهر ۱۴۵ ۳خوابه،انباری،پارکینگ ۱۳۸۵ ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ -
مهرشهر ۱۱۰ ۳خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ
۱۳۹۳
۹۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
مهرشهر ۱۴۱ ۳خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۱ ۱٬۰۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
-توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در مهرشهر برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.