کد خبر : 28162 / /
/

قتل

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از وقوع یک فقره درگیری خانوادگی منجر به قتل واقع در داوود آباد و دستگیری قاتل و همدستانش خبر داد.

سرهنگ یدالله طهماسیان در تشریح جزییات این خبر بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره  درگیری خانوادگی  منجر به  قتل  واقع در روستای داوود آباد که ماموران انتظامی سریعا به محل اعزام و مشخص شد مقتول به علت شدت جراحت وارده در محل فوت کرده است که در این راستا ماموران انتظامی نسبت به تشکیل پرونده و اقدامات قانونی و قضایی عمل می نمایند لذا ماموران پلیس آگاهی پس از حضور در صحنه نسبت به انجام اقدامات فنی و پلیسی خود می پردازند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از تحقیقات صورت گرفته و بکارگیری شیوه و شگردهای خاص پلیسی موفق به شناسایی قاتل و مخفیگاه وی واقع در قلعه نو ، طی هماهنگی با مقام قضایی با انجام یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی قاتل و 3 نفر از همدستانش که در ساختمان متروکه ای مخفی شده بودند دستگیر و به پلیس آگاهی قرچک منتقل می کنند.

سرهنگ یداله طهماسیان اظهار داشت : متهمان دستگیر شده در ابتدا منکر هرگونه جرمی شده بودند که با بکارگیری شیوه و شگردهای پلیسی و رو به رو شدن با مدارک و ادله ماموران لب به اعتراف گشودند و به جرم خود معترف شدند که طی تحقیقات انجام شده از آنان اظهار داشتند، که مقتول زن بردارش بوده و به علت درگیری خانوادگی وی را به قتل رساندند.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک اعلام داشت: متهم به همراه همدستان خود جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و سپس با قرار روانه زندان شدند

منبع: رکنا

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.