کد خبر : 28212 / /
/

با احکامی از سوی علی خطیر، تعداد زیادی از پست‌های مدیریتی و معاونتی باشگاه تغییر کرد.

باشگاه استقلال صبح امروز با انتشار اطلاعیه‌ای، از تغییرات گسترده مدیریتی در چارت اداری خود خبر داد. جایی که با احکامی از سوی علی خطیر، افراد جدیدی در پست‌های مختلف منصوب شدند.

یکی از پست‌های پر سر و صدای استقلال طی ماه‌های اخیر، بخش معاونت مالی و اداری آبی پوشان بوده است. مصطفی احمدی که از زمان مدیریت مصطفی آجورلو در باشگاه حضور داشت، چندی پیش از این سمت کنار گذاشته شد و علیرضا خانی، عضو هیئت مدیره، به عنوان سرپرست این بخش، وظایف را برعهده گرفته بود.

پس از جلسه پرحاشیه هیئت مدیره استقلال، علی خطیر تصمیم گرفت تا خانی را از این سمت برکنار کند و حالا نیز محسن شیرزاد به این سمت منصوب شده است.

از دیگر تغییرات مهم نیز به پایان همکاری چندین ساله حامد افضلی و استقلال برمی‌گردد. او که به عنوان معاون بین‌الملل باشگاه استقلال  مشغول به کار بود، جایش را به محمدرضا بختیاری داد.

همچنین مهدی روحی به عنوان سرپرست معاونت اجرایی، سید مهدی علوی به عنوان مدیر فرهنگی و محمد خدادادی به عنوان مدیر اماکن ورزشی باشگاه استقلال، منصوب شدند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.