کد خبر : 28214 / /
/

رهن مسکن

اگر به دنبال واحد دیگری در ستارخان هستید می‌توانید یک خانه ۹۲ متری که دو اتاق خواب و پارکینگ، انباری، آسانسور دارد را با پول پیش ۵۰۰ میلیونی و اجاره ۱۶ میلیون تومانی در ستارخان کرایه کنید.

محله ستارخان یکی از محله‌های خوش آب و هوای تهران است که در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد. این محله یکی از گزینه‌هایی است که افراد برای سکونت و خرید خانه در آن بسیار مشتاق هستند. محله ستارخان دارای امکانات بسیار خوبی برای ساکنین است و دسترسی بسیار آسانی به کلیه نقاط شهر تهران دارد. اگر قصد اجاره یک خانه در ستارخان را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه در ستارخان با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای اجاره نیازمند هستید.

به گزارش اقتصادآنلاین، اگر قصد اجاره یک واحد در ستارخان را دارید، یک واحد ۶۸ متری ۲ ساله که دو اتاق خواب، انباری، پارکینگ دارد را با پول پیش ۴۰۰ میلیون. اجاره ۶ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در ستارخان هستید می‌توانید یک خانه ۹۲ متری که دو اتاق خواب و پارکینگ، انباری، آسانسور دارد را با پول پیش ۵۰۰ میلیونی و اجاره ۱۶ میلیون تومانی در ستارخان کرایه کنید.

اگر واحد ۹۴ متر مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری دو خوابه است در ستارخان با رهن ۵۰۰ میلیون و اجاره ۱۵ میلیون تومانی در ستارخان برای اجاره قیمت گذاری شده است.

رهن مسکن

همچنین یک واحد دیگری در ستارخان با متراژ ۵۵ متر در حالی که ۱۳ سال از ساخت آن گذشته باشد را با پول پیش ۱۸۰ میلیونی و اجاره ۱۰میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در ستارخان دنبال خانه هستید باز یک واحد با متراژ ۸۰ متر و یک اتاق خواب و انباری، پارکینگ دارد را با پول پیش ۳۵۰ میلیونی و اجاره ۱۱ میلیون تومانی در ستارخان برای اجاره آگهی شده است.

همچنین واحد دیگری در ستارخان که ۱۴۰ متر است و سه اتاق خواب و انباری، پارکینگ، آسانسور دارد را با رهن کامل ۱ میلیاردو ۸۰۰ میلیون تومانی در ستارخان کرایه کنید.

اگر با همین متراژ ۱۴۰ متر مد نظر دارید، باز یک واحد سه خوابه که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته است را با پول پیش ۳۰۰ میلیون و اجاره ۱۸ میلیون تومانی در ستارخان قیمت گذاری شده است.

اگر به دنبال واحدی داری تمام امکانات هستید یک واحد ۱۲۸ متری که ۳ اتاق خواب دارد و به گفته آگهی دهنده نور گیر عالی بسیار خوش نقشه دسترسی عالی قابل تمدید برای سالیان متوالی ساختمان بسیار ارام و خلوت با پول پیش ۵۰۰ میلیون و اجاره ۲۱ یلیون تومانی در ستارخان برای اجاره آگهی شده است.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه در ستارخان به دست خواهید آورد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.