کد خبر : 28309 / /
/

تحقیقات برای رازگشایی از مرگ زنی جوان، ‌توسط تیم جنایی پایتخت آغاز شده است.

چند شب قبل به بازپرس جنایی تهران خبر رسید که زنی جوان در خانه‌اش به طرز مشکوکی جان باخته است. به دستور بازپرس جنایی، تیمی از مأموران تشخیص هویت قدم در محل حادثه گذاشتند و با پیکر بی‌جان زنی جوان مواجه شدند که حلق آویز شده بود.

همسرش نخستین فردی بود که بعد از رسیدن به خانه با جسد همسرش مواجه شده بود. وی گفت: من سرکار بودم و صبح روز حادثه با همسرم تلفنی صحبت کردم اما شب در راه برگشت به خانه هرچه به موبایل همسرم زنگ زدم جوابم را نداد. حتی تلفن‌های خانه هم بی‌پاسخ ماند. وقتی رسیدم زنگ زدم اما همسرم در را باز نکرد. با کلید وارد خانه شده و با صحنه هولناکی مواجه شدم؛ همسرم خودش را به دار آویخته بود. باور نمی‌کردم چون او هیچ مشکلی نداشته اما تصمیم گرفته ‌ به زندگیش پایان دهد.

با توجه به مشکوک بودن ماجرا، جسد زن جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت و همسر وی به‌عنوان مظنون بازداشت شد. تحقیقات در این پرونده ادامه دارد تا معمای مرگ زن جوان رازگشایی شود.‌

منبع: اعتمادآنلاین

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.