کد خبر : 28386 / /
/

فیدلیتی

قیمت جدید خودرو فیدلیتی امروز اعلام شد.

قیمت خودرو های وارداتی با نوسانات زیادی همراه شد و برخی از مدل های آن کاهش قیمت و برخی دیگر افزایش قیمت را تجربه کردند. در ادامه به جزئیات قیمت های فیدلیتی خواهیم پرداخت.

بر این اساس قیمت فیدلیتی ۵ نفره مدل ۱۴۰۲ ، ۱ میلیارد و ۵۳۵ میلیون تومان قیمت خورده است. قیمت این خودرو روز گذشته، ۱ میلیارد و ۵۵۰ تومان بود. به این ترتیب فیدلیتی پنج نفره صفر امروز ۱۵ میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرده است. 

همچنین فیدلیتی ۷ نفره صفر، ۱ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان قیمت خورده است. این در حالی است که قیمت فیدلیتی هفت نفره صفر، روز گذشته ۱ میلیارد و ۶۰۰ بود که نشان می‌دهد این خودرو امروز ۲۰ میلیون تومان کاهش  قیمت را تجربه کرده است.

فیدلیتی پنج نفره مدل ۱۴۰۱ هم امروز با کاهش قیمت ۱۵ میلیونی تومان نسبت به روز گذشته به ۱ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت خودرو فیدلیتی پرایم هفت نفره مدل ۱۴۰۱ هم امروز ۱ میلیارد و ۵۲۵ میلیون تومان بوده است که نسبت به هفته گذشته، ۲۵ میلیون تومان افزایشی شد.

همچنین قیمت فیدلیتی پرایم هفت نفره در کارخانه ۱ میلیارد و ۱۴۸میلیون تومان بوده است. قیمت کارخانه فیدلیتی ۵ نفره نیز ۱ میلیارد و ۱۲۳ میلیون تومان بوده است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت روز خودروهای فیدلیتی به دست خواهید آورد.​

آخرین قیمت انواع خودرو فیدلیتی برای امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۲ به شرح زیر است.

قیمت بازار انواع خودرو فیدلیتی 

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)

پرایم پنج نفره ۱۴۰۰ صفر ۱,۴۴۰,۰۰۰,۰۰۰
پرایم پنج نفره ۱۴۰۱ صفر ۱,۴۸۰,۰۰۰,۰۰۰
پرایم پنج نفره ۱۴۰۲ صفر ۱,۵۳۵,۰۰۰,۰۰۰
پرایم پنج نفره ۱۴۰۲ صفر(نمایندگی) ۱,۱۲۳,۵۰۰,۰۰۰
پرایم هفت نفره ۱۴۰۰ صفر  ۱,۴۸۰,۰۰۰,۰۰۰
پرایم هفت نفره ۱۴۰۱ صفر  ۱,۵۲۵,۰۰۰,۰۰۰
پرایم هفت نفره ۱۴۰۲ صفر ۱,۵۸۰,۰۰۰,۰۰۰
پرایم هفت نفره ۱۴۰۲ صفر(نمایندگی) ۱,۱۴۸,۸۰۰,۰۰۰
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.