کد خبر : 28414 / /
/

در پی مفقود شدن حدیث اسلامی در مشهد توسط همسر و مادر وی و طرح شکایت، پرونده قضایی تشکیل و اقدامات قانونی آغاز شد، پس از انجام تحقیقات مقدماتی، همسر نامبرده به عنوان مظنون بازداشت و سپس ۲ فرد دیگر نیز دستگیر شدند

در پی مفقود شدن حدیث اسلامی در مشهد توسط همسر و مادر وی و طرح شکایت، پرونده قضایی تشکیل و اقدامات قانونی آغاز شد، پس از انجام تحقیقات مقدماتی، همسر نامبرده به عنوان مظنون بازداشت و سپس ۲ فرد دیگر نیز دستگیر شدند.

پس از انجام اقدامات فنی، مشخص شد قتل با همدستی همسر این خانم و توسط فرد «اجیر شده» انجام شده است. پس از کشف جسد فرد، آلت قتل و طلاهای مقتول نیز کشف و کلیه اقدامات لازم از جمله بررسی‌ها در حوزه پزشکی قانونی انجام شد.

طبق شواهد پرونده تا این مرحله از تحقیقات و بر اساس اقرار متهمین، اتهام همسر مقتول معاونت در قتل و اتهام فرد اجیر شده، مباشرت در قتل است.

طبق اعلام خانواده حدیث اسلامی (٢۶ ساله) به پلیس، وی بامداد ۲۹ مهر ناپدید شده بود.جسد این زن جمعه شب (۱۲ آبان ماه) در اطراف مشهد در حوالی باغ همسرش کشف و شناسایی شد. متوفی به ضرب یک گلوله از اسلحه کلت به قتل رسیده بود.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.