کد خبر : 28523 / /
/

دنا پلاس توربو اتوماتیک

ارزیابی بازار از کاهش اندک قیمت پرطرفدارهای ایران‌خودرو در بازار امروز 27 آبان 1402 حکایت دارد، کاهشی که چندان چشمگیر نبود با این حال غالب پرطرفدارهای ایران خودرو را در برگرفت.

به گفته فعالان بازار خودرو آغاز رسمی اولین فروش رسمی خودروهای وارداتی از امروز از یک سو تداوم کاهش نرخ دلار از سوی دیگر عمده دلیلی است که موجب شده تا امروز شاهد افت قیمت پرطرفدارهای ایران‌خودرو در بازار باشیم، هرچند فعالان بازار خودرو به این نکته اشاره می‌کنند که این امکان وجود دارد که در روزهای آینده این کاهش بیشتر شود.  

اولین فروش رسمی خودروهای وارداتی در آخرین روزهای اسفند ماه با عرضه چانگان‌های وارداتی سایپا انجام شد و از امروز (شنبه ۲۷ آبان ماه) دور چهارم عرضه خودروهای وارداتی آغاز شده است. البته باید اشاره شود که هیچ‌گونه ثبت‌نام جدیدی در این مرحله انجام نمی‌شود و انتخاب خودرو در سامانه صرفا مختص ثبت‌نام‌کنندگان مرحله اول است.

بر این اساس، متقاضیانی که در مرحله اول ثبت‌نام در اسفند ماه سال گذشته ثبت تقاضا کرده و نوبت‌دهی شده‌اند، سایت سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی برای متقاضیان که طی سه دور قبلی هنوز تخصیصی به آن‌ها صورت نگرفته، از امروز (شنبه ٢٧ آبان ماه) تا پایان روز دوشنبه در دسترس متقاضیان خواهد بود تا سه اولویت مورد نظر خود را از میان هشت محصول هیوندای توسان، النترا و اکسنت،تویوتا کرولا ۱۲۰۰cc، کیا سونت و هیوندای کرتا، تویوتا کرولا ۱۵۰۰cc و دانگ‌فنگ شاین‌مکس عرضه شده، انتخاب کنند.

براساس ارزیابی‌ بازار امروز ایران‌خودوریی‌ها با افت یک تا 2 میلیونی راهی بازار شدند و با این شرایط «دنا پلاس توربو اتوماتAT» با تغییر وارد کانال 700 میلیونی‌ها شد.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو207 دنده‌ای»، «هایماS8» ، «تارا اتوماتV2»، «پژو 206 دنده‌ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT» مورد ارزیابی قرار گرفت.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است «پژو 206 دنده‌ای» در بازار 478 میلیون تومان قیمت خورد و «هایما S8 پلاس» هم با افت 2 میلیونی یک میلیارد و 661 میلیون تومان راهی بازار شد.

از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تارا اتوماتV2 » در بازار کاهش یک میلیونی داشت و در بازار امروز 760 میلیون تومان قیمت خورد.  از سوی دیگر ارزیابی‌ها نشان می دهد خانواده دنا هم امروز کاهش قیمت یک میلیونی داشتند و با این شرایط «دنا پلاس 6دنده توربو» در بازار 734 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و «دنا پلاس توربو اتومات» هم 799 میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر بررسی‌‌ها نشان می‌دهد امروز پژو «207 دنده‌ای» هم در بازار 610 میلیون تومان قیمت خورد و تغییر قیمت نداشت.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.