کد خبر : 28681 / /
/

بررسی قیمت ۲۰۷ صفر و کارکرده در تاریخ ۲۲ آذرماه. برای مشاهده قیمت کارخانه پژو ۲۰۷ با ما همراه شوید.

مدتی قیمت خودرو به شدت کاهشی شده بود. قیمت خودرو مدام در حال گران و ارزان شدن است. قیمت خودرو نسبت به چند سال اخیر گران شده. ممکن است قیمت خودرو دوباره ارزان شود. برای اطلاع بیشتر از قیمت خودرو مطلب زیر را بخوانید.

قیمت ۲۰۷ صفر در بازار آزاد طی روز گذشته افزایشی شده است. بررسی قیمت محصولات ایران خودرو امروز نشان می‌دهد که قیمت ۲۰۷ اتوماتیک صفر مدل TU۵P سال ۱۴۰۱ با رشد ۵ میلیونی طی یک روز به ۷۵۵ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت ۲۰۷ پانوراما ارتقا یافته سال ۱۴۰۲ با رشد ۵ میلیونی به ۶۵۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت پژو ۲۰۷ فرمان برقی صفر سال ۱۴۰۲ هم ۲ میلیون تومان گران شده است و به ۶۱۵ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت پژو ۲۰۷ پانوراما صفر در بازار آزاد برای مدل دنده ای سال ۱۴۰۲ حوالی ۶۴۲ میلیون تومان است که طی یک روز ۴ میلیون تومان بالا رفته است. قیمت پژو ۲۰۷ تیپ ۵ صفر هم با جهش ۲ میلیونی به ۵۷۴ میلیون تومان رسیده است. قیمت خودرو پژو ۲۰۷ اتوماتیک مدل MC نیز طی یک روز ۷ میلیون بالا رفته است.

قیمت ۲۰۷ در بازار

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)

پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P ۱۴۰۱| ایران خودرو صفر ۷۵۵,۰۰۰,۰۰۰

پژو ۲۰۷ پانوراما دنده ای ارتقا یافته ۱۴۰۲| ایران خودرو صفر ۶۵۵,۰۰۰,۰۰۰

پژو ۲۰۷ MC اتوماتیک ۱۴۰۲| ایران خودرو صفر ۷۵۰,۰۰۰,۰۰۰

پژو ۲۰۷ دنده ای فرمان برقی ۱۴۰۲| ایران خودرو صفر ۶۱۵,۰۰۰,۰۰۰

پژو ۲۰۷ پانوراما اتوماتیک TU۵P ۱۴۰۲| ایران خودرو صفر ۸۱۵,۰۰۰,۰۰۰

پژو ۲۰۷ تیپ ۵ ۱۴۰۲| ایران خودرو صفر ۵۴۷,۰۰۰,۰۰۰

پژو ۲۰۷ پانوراما دنده ای ۱۴۰۲| ایران خودرو صفر ۶۴۲,۰۰۰,۰۰۰

پژو ۲۰۷ TU۳ ۱۴۰۲| ایران خودرو صفر ۵۲۵,۰۰۰,۰۰۰

قیمت پژو ۲۰۷ کارخانه آذر 1402

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)

پژو ۲۰۷ پانوراما دنده ای ارتقا یافته ۱۴۰۲ | ایران خودرو صفر ۴۹۸,۵۸۴,۰۰۰

پژو ۲۰۷ MC اتوماتیک ۱۴۰۲ | ایران خودرو صفر ۴۱۸,۸۷۷,۰۰۰

پژو ۲۰۷ دنده ای فرمان برقی ۱۴۰۲ | ایران خودرو صفر ۳۱۸,۶۲۸,۰۰۰

پژو ۲۰۷ پانوراما اتوماتیک TU۵P ۱۴۰۲ | ایران خودرو صفر ۴۲۶,۸۵۳,۰۰۰

پژو ۲۰۷ تیپ ۵ ۱۴۰۲ | ایران خودرو صفر ۳۴۸,۸۶۲,۰۰۰

بر اساس قیمت کارخانه ایران خودرو در آذرماه، قیمت پژو ۲۰۷ پانوراما دنده ای ارتقا یافته ۴۹۸ میلیون تومان است. قیمت کارخانه پژو ۲۰۷ تیپ ۵ هم ۳۴۸ میلیون تومان ارزشگذاری شده است.

پژو ۲۰۷ (به انگلیسی: Peugeot ۲۰۷) خودرویی است که از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۴ توسط خودروسازی فرانسوی پژو در فرانسه، اسپانیا و اسلواکی تولید می‌شد. طراحی آن موتور جلو-محور جلو بوده و طول آن در حالت طبیعی ۴٬۰۴۵ میلیمتر (۱۵۹٫۳ اینچ)، عرض آن در حالت طبیعی ۱٬۷۴۸ میلیمتر (۶۸٫۸ اینچ) و ارتفاع آن در حالت طبیعی ۱٬۴۷۲ میلیمتر (۵۸٫۰ اینچ) است.این خودرو در سال ۲۰۰۶ در نمایشگاه خودرو ژنو ارائه شد و در آوریل ۲۰۰۶ به عنوان جانشین پژو ۲۰۶ وارد تولید شد. پلتفرم این خودرو با سیتروئن سی ۳ مشترک است.

منبع: اقتصاد آنلاین

نرخ دلار در روز گذشته به میزان بسیار جزئی افزایش داشت؛ اما این افزایش در حدی نبود که بتواند بازار خودروی امروز را دچار تلاطم کند. از سوی دیگر روز گذشته قیمت نهایی 6 محصول وارداتی در سامانه یکپارچه مشحص شد که می‌تواند به عنوان یکی از مهم‌ترین اخبار تأثیرگذار در بازار خودرو به شمار آید.

با توجه به نرخ‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو به ترتیب زیر اعلام شد.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی امروز، نوسانات جزئی دارد.

کوییک دنده‌ای R از هاچ‌بک‌های اقتصادی شرکت سایپا محسوب می‌شود که در هفته‌های گذشته نوسانات جزئی داشت؛ این خودرو روز گذشته نیز هیچ تغییری نداشت، اما امروز با افت سه میلیون تومانی به نرخ 352 میلیون تومان رسید.

شاهین G سدان آپشنال سایپا به شمار می‌رود که طی دو روز گذشته با افزایش و کاهش دو میلیون تومانی در واقع تغییری نداشت. این خودرو امروز نیز هیچ تغییر قیمتی نداشته است و با قیمت 585 میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو 206 تیپ 2 با مدل 1401 ارزان‌ترین هاچ‌بک تولیدی ایران خودرو محسوب می‌شود. این خودرو در سه روز گذشته، مدام در حال افزایش و کاهش پنج میلیون تومانی است. بنابراین امروز نیز صعود روز گذشته را جبران کرد و با کاهش پنج میلیون تومانی به نرخ 480 میلیون تومان رسید.

دنا پلاس 6 دنده توربوشارژ از سدان‌های پرقدرت ایران خودرو است که روزهای گذشته افت و خیزهای زیر پنج میلیون تومان را به ثبت رسانده بود؛ اما امروز هیچ تغییری ندارد و با قیمت 742 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی غالباً ثابت است؛ اما افزایش یا کاهش نیز به چشم می‌خورد.

جک J4 آپشنال یکی از ارزان‌ترین خودروهای مونتاژی بازار به شمار می‌رود که تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و با نرخ 740 میلیون تومان معامله می‌شود.

چری آریزو 5IE توربوشارژ جدید که سدان مونتاژی مدیران خودرو به شمار می‌رود، دو روز گذشته 10 میلیون تومان گران‌تر شده بود؛ اما امروز تغییری نداشته است و با قیمت یک میلیارد و 110 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

بسترن B30 با مدل 1400 یکی از سدان‌های توقف تولید خورده بهمن موتور محسوب می‌شود که افت‌های سنگینی را در چند ماه گذشته تجربه کرد. بسترن امروز هم با کاهش 10 میلیون تومانی به نرخ 930 میلیون تومان رسید.

هایما 8S جدیدترین کراس‌اوور مونتاژی گروه صنعتی ایران خودرو محسوب می‌شود که روز گذشته 15 میلیونی داشت؛ اما امروز حدود 10 میلیون تومان بالاتر آمد و به نرخ یک میلیارد و 640 میلیون تومان رسید.

پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته آینده

عماد جعفری، کارشناس بازار خودرو در گفتگو با تجارت‌نیوز گفت: وضعیت بازار تا حد زیادی تکراری است. حتی زمانی که اخباری از افزایش قیمت خودرو به گوش می‌رسد، معامله‌ای در بازار صورت نمی‌گیرد. علی‌رغم اینکه تعرفه واردات خودروهای خارجی، نسبتا بالا بوده و قیمت‌های اعلام شده برای برخی از این خودروهای وارداتی به صورت میلیاردی است، به دلیل خارجی بودن و صفر کیلومتر بودن آن‌ها در بازار تقاضا وجود دارد.

جعفری در مورد واردات خودروهای کارکرده افزود: به نظر نمی‌رسد که خودروهای دست دوم در آینده‌ای نزدیک وارد بازار کشور شوند؛ اما واردات همین تعداد اندک خودروهای صفر کیلومتر نیز تأثیرگذار بوده و بازار را از آن حالت انحصاری گذشته خارج می‌کند. این عامل باعث می‌شود که رقابت میان شرکت‌های خودروساز داخلی نیز بالا رود و این شرکت‌ها، تسهیلات و شرایط اقساطی جذابی برای فروش محصولات خود ارائه دهند.

این کارشناس بازار خودرو گفت: همه این عوامل باعث می‌شود که بازار خودرو در یک آرامش نسبی قرار بگیرد و مصرف‌کنندگان در بازار از قدرت بیشتری برخوردار باشند. اگرچه قیمت خودرو در بازار همچنان بالا است، اما دیگر همانند گذشته از التهابات بالایی برخوردار نبوده و احتمالاً در هفته آینده نیز بازار خودرو در همین رکود خود ادامه دهد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.