کد خبر : 28715 / /
/

یکی از اراذل و اوباش شمال غرب استان تهران در پی قتل یک جوان 27 ساله در شمال شهر تهران دستگیر شد.

سردار کارآگاه علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره  قتل  در شمال شهر تهران و وصول این خبر به پلیس، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست با تن پیمایی از جسد مقتول آثار یک جراحت در پشت سر و گردن، جراحتی عمیق سمت راست شانه، 2 جراحت عمقی و 2 جراحت سطحی در پشت، آثار دفاعی در پشت دست چپ و کف دست راست مشهود بود پس از شناسایی هویت مقتول دریافتند که وی از  اراذل و اوباش  یکی از مناطق شمال غربی تهران است.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی با استفاده از روش های میدانی و اطلاعاتی از صحنه جرم دریافتند؛ 2 تن از  اراذل و اوباش  شمال غرب استان تهران، با حالت غیرعادی، به پارک مراجعه کرده و سپس با مقتول و برادرش درگیر می شوند که در ادامه قاتل با ضربات متعدد چاقو مقتول را مجروح و از محل متواری می شود که متعاقباً مجروح توسط برادرش با موتورسیکلت به بیمارستان منتقل و نهایتاً بعلت خون ریزی ناشی از جراحات شدید فوت می کند.

سردار ولی پور گودرزی در ادامه عنوان کرد: کاراگاهان با توجه به حساسیت موضوع و استفاده از روش های نوین کشف جرم موفق شدند پس از مراقبت های شبانه روزی قاتل را شناسایی و به همراه همدستش در یک مخفیگاه که دور هم جمع شده بودند  دستگیر  و به اداره دهم پلیس اگاهی انتقال دهند.

وی در ادامه متذکر شد: قاتل در بازجویی های اولیه شرکت در نزاع را انکار که با انجام بازجویی های مستمر، نهایتاً متهم مقاومت خود را شکسته ضمن اقرار به ارتکاب قتل، بیان داشت شب واقعه به اتفاق دوستانم در محدوده میدان رسالت ضمن نوشیدن نوشیدنی های  های غیر مجاز از  مواد مخدر  روان گردان استفاده  که یکی از دوستانم طی تماس تلفنی با من اظهار داشت، (مقتول) با عربده کشی پارک را بهم ریخته، با نگهبان پارک درگیر و به من فحاشی می کند. من نیز حالت عادی نداشته، بهمراه دوستم با موتورسیکلت به پارک رفته، مقتول به محض مشاهده، با دو شمشیر به سمت ما حمله ور، با چند ضربه روی موتورسیکلت مرا زخمی کرده ، من نیز متقابلاً با وی درگیر، با شمشیرم چند ضربه به او زده، وی به قصد فرار، سریعاً سوار موتورسیکلت شد که از پشت چند ضربه به او زدم که دوستم او را گرفته، از موتورسیکلت پایین آورده، با چاقو ضربه ای به پشت وی زده و با هم از محل متواری شدیم.

سردار ولی پور گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: متهم با اعتراف صریح نسبت به ارتکاب جرم به جرم قتل عمد به همراه پرونده تکمیلی به زندان منتقل شد.

منبع: رکنا

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.