کد خبر : 1683 / /
/

مرد جوان با فریب خواهرزنش به عکس‌های خصوصی زنان فامیل دست می‌یافت و برای لذت خود آنها را شکنجه روحی می‌داد.

 

مرد جوان با فریب خواهرزنش به عکس‌های خصوصی زنان فامیل دست می‌یافت و برای لذت خود آنها را شکنجه روحی می‌داد.

شکنجه زنان توسط مرد شیطان صفت

روز‌های پایانی هفته گذشته زنی با حضور در پلیس فتای با طرح شکایتی گفت: فردی مدام در تلگرام و واتس‌اپ با شماره‌ای مرموز مزاحمم می‌شد. ابتدا توجهی به این مزاحمت‌ها نداشتم تا این‌که آن فرد عکس‌های خصوصی‌ام در مهمانی‌های زنانه را برایم ارسال و رازهای زندگی‌ام را فاش و تهدیدم کرد که باید با او رابطه عاشقانه داشته باشم در غیر این صورت عکس‌ها و اطلاعات زندگی‌ام را در اینستاگرام منتشر می‌کند تا آبرویم برود.

فضای مجازی

نمی‌دانم این عکس‌ها و اطلاعات را از کجا آورده است.  تحقیقات پلیس فتا ادامه داشت تا این‌که چند روز بعد شاکی دوباره به اداره پلیس آمد و گفت رفتارهای دختر عمه‌اش بعد از شکایت وی عجیب‌شده  و به او مشکوک است. همین موضوع باعث شد این زن به عنوان مظنون به پلیس فتا فراخوانده شود. او در جریان تحقیقات گفت خودش هم قربانی بوده و از ترس  منتشرنشدن عکس‌هایش  از سوی داماد خانواده مجبورشده عکس‌های شاکی و چند زن دیگر از اقوام را سرقت کند و در اختیار آن مرد قرار دهد.

 این زن ادامه داد: من در دانشگاه ادبیات خواندم و چند سال می‌شد یک کانال تلگرامی شعر راه‌اندازی کرده بودم که دوستان و برخی از اقوام عضو آن بودند. تا این‌که خوهرم ازدواج کرد و شوهر او نیز عضو کانال شد. چندی پیش با شوهرم دعوایم شد و شعرهای غمگین در کانالم منتشر کردم که باعث شد شوهرخواهرم بیشتر به من نزدیک شود. کم‌کم فریبم داد و عکس‌های خصوصی‌ام را به‌دست آورد و تهدیدم کرد که باید عکس‌های خصوصی زنان فامیل را برایش ارسال کنم درغیر این صورت کاری می‌کند که شوهرم مرا طلاق دهد.

بازداشت مرد شیطان صفت

با اطلاعاتی که او به پلیس داد، داماد خانواده تحت‌تعقیب قرار گرفت و بازداشت شد. ماموران در بازرسی گوشی تلفن همراه وی تعداد زیادی عکس خصوصی از زنان جوان و فیلم‌های مستهجن کشف کردند. متهم بعداز انتقال به پلیس فتا اظهارات ضدونقیضی را بیان کرد اما در ادامه تحقیقات سکوت خود را شکست و در اعتراف‌هایش گفت: از آزار روحی و روانی زنان لذت می‌بردم و دوست دارم در برابرم التماس کنند.

با فریب خواهر زنم توانستم به خواسته‌ام برسم و با عکس‌های خصوصی زنان آنها را آزار می‌دادم. سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتا دراین‌باره گفت: برای متهم قرارقانونی صادر شد و تحقیقات از او ادامه دارد. از خانم‌ها می‌خواهیم که هنگام حضور در فضای مجازی دقت لازم را داشته باشند تا گرفتار افراد سودجو نشوند. همچنین اگر مورد تهدید از سوی افراد قرار گرفتند به جای باج‌دادن به این متهمان و جلوگیری از سوءاستفاده قرارگرفتن از سوی آنها به پلیس فتا  مراجعه کنند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار