کد خبر : 3060 / /
/

در پرونده قتل جوانی در خمام 6 تن دستگیر شدند.

در پرونده قتل جوانی در خمام 6 تن دستگیر شدند.   

دستگیری 6 نفر در ارتباط با پرونده قتل خمام

سرگرد مهدی محمدی ظهر امروز  با اشاره به دستگیری ۶ نفر در ارتباط با قتل یک جوان ۳۵ ساله توسط سلاح سرد در جریان یک‌فقره درگیری در روزهای اخیر، عنوان کرد : با توجه به بازجویی‌های به‌عمل آمده و اعترافات متهمین، یک‌نفر دیگر «۳۴ ساله، به‌عنوان ضارب اصلی» شب گذشته توسط پلیس آگاهی خمام و پلیس آگاهی استان دستگیر شد.

قتل

فرمانده نیروی انتظامی خمام از دستگیری یک نفر دیگر در ارتباط با پرونده قتل در روستای جفرود بالا خبر داد.

پرونده قتل جوانی در خمام بسته شد

به گزارش رکنا، سرگرد مهدی محمدی ظهر امروز با اشاره به دستگیری ۶ نفر در ارتباط با قتل یک جوان ۳۵ ساله توسط سلاح سرد در جریان یک‌فقره درگیری در روزهای اخیر، عنوان کرد : با توجه به بازجویی‌های به‌عمل آمده و اعترافات متهمین، یک‌نفر دیگر «۳۴ ساله، به‌عنوان ضارب اصلی» شب گذشته توسط پلیس آگاهی خمام و پلیس آگاهی استان دستگیر شد.

این‌مسوول با بیان اینکه برای ۲ نفر از متهمین به‌عنوان ضاربین اصلی و ۵ نفر دیگر به‌عنوان مشارکت در جرم پرونده تشکیل گردیده، تصریح کرد : متهمین به مرجع قضایی تحویل داده شده‌اند

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار