کد خبر : 3791 / /
/

فرمانده انتظامی استان کرمان از انهدام باند سرقت مسلحانه در شهرستان رودبار جنوب خبر داد و روند عملیات را تشریح کرد.

سردار عبدالرضا ناظری اظهار داشت: حوالی ساعت 24 شب گذشته صاحب یک باب قهوه خانه در روستای "شاه آباد" از توابع شهرستان رودبار جنوب با سامانه 110 تماس و از سرقت مسلحانه چند نفر با یک دستگاه خودروی پژو405 از مغازه‌اش خبر داد.

اعزام تیم گشت

 

وی افزود: بلافاصله تیم گشت پاسگاه "نهضت آباد" به محل اعزام و بنا به اظهارات صاحب این مغازه مشخص شد سه جوان مسلح به سلاح کلاش و کلت وارد مغازه وی شده و ضمن تیراندازی اقدام به سرقت بیش از 20 میلیون ریال وجه نقد و 2 دستگاه گوشی تلفن همراه وی کرده و از محل فرار کرده‌اند.

سرقت مسلحانه

فرمانده انتظامی استان کرمان بیان داشت: با توجه به حساسیت موضوع و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان، بلافاصله طرح مهار در سطح شهرستان اجرا و ماموران با اقدامات فنی و پلیسی، در محدوده روستای "محمد آباد" خودروی سارقان را شناسایی و به آن دستور ایست دادند که سرنشینان این خودرو به سمت ماموران تیراندازی کرده و پس از تغییر مسیر خودرو و انجام حرکات خطرساز متوقف می‌شوند، ولی سرنشینان آن به تیراندازی به سمت ماموران ادامه می‌دهند که ماموران نیز مجبور به تیراندازی به سمت آن‌ها می‌شوند.

وی ادامه داد: طی این درگیری دو نفر از سارقان با استفاده از تاریکی شب از دید ماموران خارج و نفر سوم نیز که از سارقان فرا استانی بوده به ضرب گلوله پلیس در محل فوت می‌کند و ماموران در ادامه با اعلام فرار متهمان به پلیس شهرستان‌های همجوار موفق می‌شوند، متهم دیگر را که از ناحیه کتف زخمی شده و خود را به بیمارستان "کهنوج" رسانده بود، در همین بیمارستان دستگیر کنند.

تلاش برای دستگیری سارق

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه اقدامات پلیسی برای بررسی سوابق احتمالی این متهمان در دست انجام است، تصریح کرد: تلاش پلیس برای دستگیری سارق متواری ادامه دارد.

ناظری در پایان بیان داشت: پلیس با کسانی که امنیت و آرامش شهروندان را به هم می‌زنند برخورد می‌کند و مردم نیز باید در این راستا با خادمان خود در مجموعه پلیس همکاری داشته باشند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار