کد خبر : 6028 / /
/

یک دختر تهرانی به نام تینا شغل متفاوت و دلهره آوری دارد که شاید برای برخی حتی فکر کردن به آن هم سخت باشد.

تینا، یک دختر اهل تهران شیشه های برج های مرتفع تهران را شست‌وشو می‌کند. شغل سخت این دختر اهل تهران، او را در میان تمام اهالی تهران متفاوت کرده است.

بدون شک انجام کارهای سخت و ترسناک شجاعت و مهارت خاصی می طلبد و هرکسی قادر به انجام این کارها نیست حتی فکر کردن به آن نیز موجب وحشت بسیاری می شود چه برسد به انجام آن کاری که دختر تهرانی از آن به عنوان شغل استفاده می کند.

عجیب تر آنکه این کارهای سخت را یک دختر جوان انجام دهد دختری که برای شست شوی شیشه های برج های مرتفع، از طناب آویزان شده و در میان هوا و زمین معلق بماند و بالا و پایین برود. کار پر استرس و ترسناکی که حتی بسیاری از مردان نیز انجام آن می هراسند.

حوادث

نامش تینا است و می گوید قبلا صخره نورد بوده است.اما اکنون دو سال است که در استخدام شرکتی است که کار شستشوی شیشه های برج های مرتفع تهران را انجام می دهد.

تینا می گوید از این کار ترسی ندارد و مرتفع ترین برجی که تا به حال از آن آویزان شده است برج های دوقلوی ۲۷طبقه تهران است. وی در زمان تهیه این گزارش به همراه همکارش در حال شست شوی شیشه های ساختمان مرتفع یک دانشگاه بود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.