کد خبر : 6539 / /
/

جزئیات قتل هولناک به دست پدر و مادر را می توانید در سایت خبر روز بخوانید

قتل نوزاد توسط پدر و مادر صورت گرفته است  قتل در جنوب شرق تهران اتفاق افتاده است .قتل نوزاد از طریق شکاف کمر او و پرتاب شدنش از طبقه پنجم صورت گرفته است این قتل هولناک در 18 تیر ماه اتفاق افتاده است . جزئیات این قتل وحشتناک را می توانید در سایت خبر روز بخوانید 

جزئیات قتل یک نوزاد 

۱۸ تیر، ساکنان ساختمانی در خیابان بهزادی در بزرگ‌راه محلاتی در جنوب‌شرق تهران، در حال آبیاری باغچه با یک کیسه پلاستیکی سیاه رنگ مواجه می‌شوند که محتویاتش، با کنجکاوی آن‌‌ها را بهت زده کرد؛ جنازه یک نوزاد.

قتل

اورژانس تایید می‌کند کودک  ۱۲ساعت است که فوت کرده و دست و جمجمه او شکسته-  در کمر کودک شکاف عمیقی بود. 

قتل نوزاد توسط پدر و مادر

جست و جو پلیس و قاضی ویژه قتل نشان داده که پدر و مادر کودک ساکنان همین ساختمان هستند و شب قبل از یافتن جسد، مادرش اورا داخل ساختمان به دنیا آورده و به دلیل نامشخصی با وسیله تیز، پهلوی کودک را از دو ناحیه زخمی می‌کند و سپس آن را داخل کیسه پلاستیکی قرار داده و از طبقه پنجم به بیرون پرتاب می‌کند و کودک در برخورد با درختان و زمین، کشته می‌شود.

بازپرس ویژه قتل بعداز بازداشت والدین کودک، دختر دیگر آن‌ها را به بهزیستی تحویل می‌دهد. مادر کودک در بیمارستان بستری است و هنوز انگیزه قتل او مشخص نیست.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.