کد خبر : 11213 / /
/

کارآگاهان پلیس آگاهی عصر روز چهار شنبه با شناسایی محل اختفای این قلدرفضای مجازی در یک عملیات غافلگیرانه وی را در یکی از محلات حاشیه کرمانشاه دستگیر کردند.

دستبند پلیس کرمانشاه بر دستان قلدر مجازی حلقه بست.   

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه، از دستگیری فردی خبر داد که در فضای مجازی قدرت‌نمایی و کری‌خوانی می‌کرد.

 دستبند خوردن گنده لات مجازی

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ پرویز نظری در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: فردی از اراذل و اوباش شهر کرمانشاه با گذاشتن عکس‌های قدرت‌نمایی‌ در فضای مجازی کری خوانی می کرد.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی عصر روز چهار شنبه با شناسایی محل اختفای این قلدرفضای مجازی  در یک عملیات غافلگیرانه وی را در یکی از محلات حاشیه کرمانشاه دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه متهم از اشرار سابقه دارد می‌باشد، افزود: از دیگر اتهامات وی مظنون به قتل یکی از شهروندان می‌باشد که موضوع توسط پلیس در دست بررسی است.

نظری با بیان اینکه امنیت و آرامش مردم، خط قرمز پلیس است، متذکر شد: اقدامات اوباش‌گرانه و کری‌خوانی‌های اوباش در فضای مجازی نیز توسط مرکز رصد پلیس، رصد می‌شود و با افرادی که بخواهند در فضای مجازی تهدید، فحاشی ، ایجاد رعب و وحشت و با سلاح سرد یا گرم قدرت‌نمایی کنند، به شدت برخورد می‌کنیم.پ

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.