کد خبر : 6805 / /
/

قتل عام مرند سه قربانی بر جای گذاشت

قتل در روز شنبه صبح اتفاق افتاد .قتل در مرند اتفاق افتاده است . قاتل یک دختر ۱۴ ساله و پدر و نامادری‌اش را به قتل رساند . قاتل با ضرب شلیک گلوله این خانواده را به قتل رساند .عامل قتل عام مرند هنوز دستگیر نشده است. جزئیات این قتل هولناک را می توانید در سایت خبر روز بخوانید 

قتل و عام در مرند

قتل

صبح روز شنبه ۲۶ تیرماه امسال، زمانی که تماس‌های دختران مرد مرندی به نام محمد پروین با پدرشان بی‌جواب ماند، نگران او شدند و به خانه‌اش مراجعه کردند و با اجساد غرق در خون اعضای خانه مواجه شدند.

پسر محمد پروین در توضیح جزییات این حادثه گفت: «من ساکن شهرستان مرند هستم و پدرم و خواهرانم در یکی از روستاهای مرند زندگی می‌کنند.صبح روز شنبه خواهرانم با من تماس گرفتند و گفتند که پدرم و همسرش به نام رقیه ناصری و همچنین دختر خوانده پدرم به نام فاطمه اسدی، به طرز فجیعی با شلیک گلوله به قتل رسیده‌اند.من خیلی سریع خودم را به روستا رساندم و از همان لحظه برای تکمیل تحقیقات به اداره آگاهی رفتم.»

پسر مقتول در ادامه گفت: «پدرم ۱۰ سال قبل با نامادری ام ازدواج کرد.آنها هیچ مشکل و خصومتی با کسی نداشته‌اند و من و همه اهل خانواده از این اتفاق شوکه شده‌ایم.هنوز سرنخی از عامل این جنایت دردست نیست.»

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار