کد خبر : 9896 / /
/

ستاره ایرانی پورتو که در نیمه اول یک کارت زرد به دلیل خطا روی بازیکن حریف گرفته بود در دقیقه ۹۴ روی پاس عمقی به قلب دفاع حریف زد و درون محوطه جریمه متوقف شد و به زمین افتاد.

تیم پورتو در یک بازی سنگین و نفسگیر موفق شد با نتیجه ۲ بریک مقابل پاسوس دفریرا به برتری رسید.

مهدی طارمی گرچه در دیدار پورتو مقابل پاسوس دفریرا گلی به ثمر نرساند اما یکی از بازیکنان خوب پورتو بود که جشن پیروزی‌اش با کارت قرمز داور خراب شد!

طارمی

ستاره ایرانی پورتو که در نیمه اول یک کارت زرد به دلیل خطا روی بازیکن حریف گرفته بود در دقیقه ۹۴ روی پاس عمقی به قلب دفاع حریف زد و درون محوطه جریمه متوقف شد و به زمین افتاد. داور مسابقه این حرکت طارمی را تمارض تشخیص داد و بلافاصله مهاجم ملی پوش کشورمان را اخراج کرد.

طارمی که با اعتراض از زمین خارج شده بود با سوت پایان بازی به زمین برگشت و از قضا مورد استقبال سرجیو کونسسائو قرار گرفت. سرمربی پورتو درحالی که مهدی طارمی مشغول توضیح دادن صحنه و اشتباه داور بود، او را در آغوش کشید و ضمن دلداری از مهاجم تیم خودش بابت تلاش فراوان و بازی خوبش تشکر کرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.