کد خبر : 10179 / /
/

سعید عزت‌اللهی در دقیقه ۶۷ از میانه زمین صاحب توپ شد و پس از عبور از سد چند بازیکن کره، توپ را به سمت دروازه شاگردان بنتو شلیک کرد که این توپ به تیر دروازه برخورد کرد.

 

بازیکنان تیم ملی کشورمان در دیدار با کره جنوبی به غیر از گل زیبای علیرضا جهانبخش در دو صحنه توپ را به تیر دروازه کره‌ای‌ها کوبیدند که اگر تبدیل به گل می‌شدند شاهد سوپر گل‌های استثنایی بودیم.

سعید عزت‌اللهی در دقیقه ۶۷ از میانه زمین صاحب توپ شد و پس از عبور از سد چند بازیکن کره، توپ را به سمت دروازه شاگردان بنتو شلیک کرد که این توپ به تیر دروازه برخورد کرد. این صحنه را در ویدیوی زیر ببینید:

علیرضا جهانبخش در دقیقه ۷۶ پاس در عمق خوبی برای آزمون  ارسال کرد که دروازه‌بان کره جنوبی پس از اندکی خروج، از تعقیب توپ پشیمان شد. در ادامه آزمون صاحب توپ شد و آن را برای جهانبخش ارسال کرد که ضربه سر کاپیتان تیم ملی، ایران را به گل تساوی رساند.

دو دقیقه بعد شوت از راه دور مهدی طارمی به تیر دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت. این صحنه را نیز در ویدیوی زیر ببینید: 

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.