کد خبر : 11099 / /
/

آخرین نفر به من گفتند که با طارمی تماس بگیرم. 2 بار تماس گرفتم اما مهدی جواب نداد.

 

کریم باقری اعلام کرد طارمی پس از دو بازی بعدی به اردوی تیم ملی دعوت می‌شود.

کریم باقری درباره مشکلات به وجود آمده میان سرمربی تیم ملی و مهاجم ایرانی پورتو گفت: در این چند روز اتفاقاتی افتاد که حاشیه‌ساز شده است. اسکوچیچ، من و خورشیدی (سرپرست تیم ملی) چند بار با طارمی تماس گرفتیم تا مشکل را برطرف کنیم. با حرف زدن می‌توان برخی مشکلات را حل و حاشیه‌ها را جمع کرد اما طارمی جواب تماس‌های ما را نداد.

مربی تیم ملی در ادامه افزود: آخرین نفر به من گفتند که با طارمی تماس بگیرم. 2 بار تماس گرفتم اما مهدی جواب نداد. او هم دلایل خاص خودش را دارد اما ان‌شاءالله مشکلات برطرف می‌شود و مهدی بعد از دو بازی با لبنان و امارات برمی‌گردد.

باقری تصریح کرد: طارمی یکی از آماده‌ترین و بهترین بازیکنان است و پیشرفت خیلی خوبی کرده، ما منکر این موضوع نیستم اما اگر او با من یا اسکوچیچ حرف می‌زد مشکلات جمع‌وجور می‌شد. صحبت نکردن مهدی با من و اسکوچیچ به این حاشیه‌ها دامن زد. با این حال همه باید از تیم ملی حمایت کنیم تا در دو بازی پیش‌رو موفق باشیم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.