کد خبر : 11128 / /
/

در فضای مجازی بخشی از هواداران استقلال و پرسپولیس به شدت از طارمی انتقاد کردند.

در ماجرای اسکوچیچ و مهدی طارمی که چند روزی است سوژه اول فوتبال ایران شده شاهد حمایت سه ستاره بزرگ تاریخ فوتبال ایران از مهدی طارمی بودیم.

اولین ستاره‌ای که به حمایت از مهدی طارمی پرداخت خداداد عزیزی بود که البته با انتقادهایی هم در فضای مجازی و رسانه‌ای مواجه شد. بعد از خداداد نوبت اول علی دایی و علی کریمی بود که به حمایت از ستاره ایرانی تیم پورتوی پرتغال بپردازند و قاطعانه از مهدی دفاع کنند. البته طارمی منتقدانی هم دارد کسانی که عقیده دارند نام تیم ملی بزرگتر از نام هر بازیکنی است و طارمی باید به پیراهن تیم ملی احترام بگذارد.

در فضای مجازی بخشی از هواداران استقلال و پرسپولیس به شدت از طارمی انتقاد کرده و حتی از اسکوچیچ حمایت کردند هرچند که خیلی‌ها هم اسکوچیچ را یک مربی آرام و فاقد کاریزمای لازم برای هدایت تیم ملی ایران دانستند. حالا باید دید در نهایت این غائله به کجا می‌انجامد و آیا در چنین فضایی تیم ملی می تواند با عبور از سد لبنان و سوریه به صدرنشینی خود ادامه دهد یا نه؟

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.