کد خبر : 5560 / /
/

با وجود حضور بازیکنان استقلال در زمین تمرین این تیم برگزار نشد اما حواشی زیادی در محل تمرین وجود داشت.

مهدی قائدی متولد سال 1377 میباشد مهدی قائدی ازدواج کرده است مهدی قائدی بازیکن استقلال است مهدی قائدی در بوشهر متولد شده است اقدام جالب مهدی قائدی برای کودک هوادار و حضور بانوان محجبه در تمرین استقلال توسط دوربین ها شکار شد.

مهدی قائدی و همسرش

مهدی قائدی

مهدی قائدی (زاده 14 آذر 1377 - بوشهر)، بازیکن فوتبال اهل ایران است . مهدی قائدی در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران با شماره 25 در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند.به تازگی مهدی قائدی با ستاره معصومی ازدواج کرده است لقب جادوگر از سوی رسانه های عربستانی وب سایت سعودی اسپورت با اشاره به پیروزی استقلال مقابل تراکتور، برای مهدی قائدی لقب «جادوگر» را به کار برد.همسر مهدی قائدی تصویر جدیدی از خود و بازیکن استقلال منتشر کرد.

کار جالب مهدی قائدی برای کودک 

مهدی قائدی

مهدی قائدی

مهدی قائدی بازیکن استقلال

قرار بود تمرین استقلال امروز از ساعت 19 در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز شود اما بازیکنان این تیم به دلیل شرایط موجود و عدم پرداخت مطالبات حاضر به برگزاری تمرین نشدند.

در این میان حواشی فراوانی در محل تمرین آبی پوشان همراه شد.

این تمرین بازی بود و حضور خبرنگاران و تماشاگران اتفاقات مختلفی را رقم زد.

زمانی که بازیکنان در زمین حضور داشتند یک کودک هوادار استقلال وارد زمین شد و از مهدی قائدی درخواست امضا کرد. قائدی هم بر روی پیراهن این کودک که بر تن داشت امضا زد.

مهدی قائدی و طرفدارش
مهدی قائدی

مهدی قائدی

مهدی قائدی

مهدی قائدی

بانوان زیادی هم در محل تمرین آبی پوشان حضور داشتند که حضور دو بانوی محجبه هوادار استقلال مورد توجه دوربین های عکاسی قرار گرفت.

منبع: فارس

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.