کد خبر : 9176 / /
/

بریتنی اسپیرز خواننده آمریکایی 24 ساعت پس از اعلام نامزدی با سام اصغری تمامی پست های اینتساگرامی خود را پاک کرد.

 

خواننده مشهور آمریکایی 24 ساعت پس از اعلام نامزدی با جوان ایرانی در اینستاگرام حساب خود در این شبکه اجتماعی را پاک کرد.

بریتنی اسپیرز خواننده آمریکایی 24 ساعت پس از اعلام نامزدی با سام اصغری تمامی پست های اینتساگرامی خود را پاک کرد. او روز قبل با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خبر از نامزدی‌اش با سام اصغری مربی بدنساز ایرانی مقیم آمریکا داد. اما بامداد امروز صفحه خود در این شبکه اجتماعی را به طور کامل پاک کرد. هنوز دلیل این رفتار عجیب بریتنی مشخص نشده است. بریتنی اسپیرز به این دلیل توانست با اصغری نامزد کند که از قیومیت پدرش خارج شد.پدر اسپیرز ، از زمانی که دخترش در سال 2008 دچار اختلال روانی شده بود ، امور او را کنترل می کرد ،او یک ماه قبل موافقت کرد که از قیومیت دختر کنار رود.

سام اصغری مربی بدنساز ایرانی و بریتنی اسپیرز خواننده معروف آمریکایی به صورت رسمی نامزدی‌شان را اعلام کردند.

بریتنی اسپیرز خواننده معروف آمریکایی که در سرتاسر دنیا محبوبیت بسیاری دارد، با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خبر از نامزدی‌اش با سام اصغری مربی بدنساز ایرانی مقیم آمریکا داد.

سام اصغری که علاوه بر کار بدنسازی، یک مدل هم هست حدود ۲ سال پیش با حضور در باشگاه منچسترسیتی خبر از همکاری‌اش با آکادمی این باشگاه انگلیسی داد. در آن زمان خیلی از رسانه‌ها تصور کردند اصغری با تیم اصلی کار خواهد کرد، اما سپس مشخص شد این همکاری موقت و در بخش آکادمی بوده است.بریتنی اسپیرز

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.