کد خبر : 2280 / /
/

عصر پنجشنبه گذشته مردی جوان نزد ماموران پلیس تهران رفت و گفت که خواهر و خواهرزاده‌اش به دردسر افتاده‌اند.

خودکشی اغلب به علت نا امیدی اتفاق می‌افتد. خودکشی دلیل عوامل استرس‌زا مانند مشکلات مالی یا مشکلات ارتباط بین فردی رخ می‌دهد. خودکشی به علل  اختلال روانی نظیر افسردگی، اختلال دوقطبی، اسکیزوفرنی، شکست عشقی، اعتیاد به الکل، یا سوء مصرف دارو نیز صورت می‌گیرد. خودکشی شامل گونه‌های دیگری نیز هست که در آن فرد، صرفاً از سر بیماری روانی یا نامیدی و احساس شکست اقدام به گرفتن جان خود یا دیگران نمی‌کند؛ بلکه ممکن است فرد مورد شستشوی مغزی توسط افراد سودجو و با وعده‌های توخالی قرار گیرد. خودکشی (به انگلیسی Suicide) عملی عمدی است که باعث مرگ فرد می‌شود.

 با پیدا شدن جسد بی‌جان پسری جوان و پیکر نیمه‌جان مادرش در خانه‌ای در تهران، تحقیقات پلیس برای کشف راز این حادثه آغاز شده است.

خودکشی مادر تهرانی در صحنه خودکشی پسرجوانش ! + جزییات

عصر پنجشنبه گذشته مردی جوان نزد ماموران پلیس تهران رفت و گفت که خواهر و خواهرزاده‌اش به دردسر افتاده‌اند. او توضیح داد: چند ساعت قبل خواهرم به من زنگ زد و گفت حال پسرش اصلا خوب نیست. او درحالی‌که گریه می‌کرد تلفن را قطع کرد و هر چه به او زنگ زدم پاسخ نداد. نگران شدم و از شهرستان به سمت تهران حرکت کردم و خودم را به مقابل ساختمان محل زندگی خواهرم رساندم اما هرچه در زدم کسی باز نکرد. احتمال می‌دهم که بلایی سر آنها آمده باشد و به همین دلیل تصمیم گرفتم موضوع را به پلیس اطلاع بدهم.

خودکشی

 

با این اظهارات، مأموران پلیس راهی ساختمانی شدند که مادر و پسر در آنجا زندگی می‌کردند. با دستور قاضی مصطفی واحدی بازپرس جنایی تهران قفل در خانه شکسته شد و مأموران قدم در آپارتمان گذاشتند. آنها به محض ورود به خانه با جسد پسر 27ساله روبه‌رو شدند اما مادرش که در چند قدمی او افتاده بود، نیمه جان بود. زن 45ساله به سختی می‌توانست صحبت کند و برای درمان به بیمارستان منتقل شد.

خودکشی مرموز مادر

این زن درباره مرگ پسرش گفت: دیروز بر سر برخی مسائل خانوادگی با پسرم جر و بحثمان شد. او خیلی عصبانی بود و ناگهان متوجه شدم تعداد زیادی قرص مصرف کرده که ناگهان بی‌حال روی زمین افتاد.

خودکشی

شوکه شدم و هرچه صدایش زدم جوابی نداد. سراسیمه به برادرم زنگ زدم و بعد تصمیم گرفتم پسرم را به بیمارستان ببرم اما دستم را روی قلبش گذاشتم و متوجه شدم نفس نمی‌کشد. وی ادامه داد: از مرگ پسرم به‌شدت شوکه و ناراحت بودم به همین دلیل تصمیم گرفتم به زندگی خودم هم پایان بدهم چون بدون پسرم نمی‌توانستم زندگی کنم. اظهارات این زن در حالی بیان می‌شد که در ادامه مشخص شد، همسایه‌ها صدای درگیری مادر و پسر را نشنیده اند و از طرفی هیچ ورق قرصی نیز در محل حادثه پیدا نشد. به همین دلیل تحقیقات درباره علت مرگ پسر جوان ادامه دارد

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار