کد خبر : 25668 / /
/

قاره اروپا علاوه بر این که به عنوان قلب سبز جهان شناخته می شود، سردترین قاره بوده که دماهایی منفی 20 درجه برای افرادی که در این قاره زندگی می کنند، به عنوان هوایی معمولی معرفی می شود! لذا ما در این مطلب قصد داریم به معرفی سردترین کشورهای اروپایی بپردازیم تا اگر روزی قصد سفر به این کشورها را داشتید، با دمای هوای آنجای آشنا شده و لباس مناسب را همراه خود داشته باشیم.

 

 

معرفی سردترین کشورهای اروپایی

اگر به ورزش های زمستانه علاقه دارید و قصد دارید از طبیعت بی نظیر زمستانی دیگر کشورها نیز بهره ببرید، در این بخش بدون معطلی به معرفی سردترین کشورهای اروپایی می پردازیم. در انتهای می توانید با رزرو تور اروپا با ویزای تضمینی، طعم سرمای کشورهای معرفی شده در این مطلب را از نزدیک بچشید.

استونی، بهشت ​​طبیعی زیر برف

استونی یکی از سردترین کشورهای اروپاست و شهر آن تالین نیز در صدر فهرست سردترین شهرها قرار دارد. تصور کنید در خیابان‌ های معمولی آن قدم می ‌زنید که طراحی معماری آن مستقیما از یک داستان بیرون آمده و در لایه ‌ای سفید از برف پوشانده شده است. نه تنها این، شما همچنین می توانید در جنگل های برفی زیبا پیاده روی کنید و اجازه دهید زیبایی طبیعی آن شما را مجذوب خود کند. شما همچنین می توانید در این کشور تا 30 مدل ورزش زمستانی مختلف را امتحان کنید.

بهترین زمان سفر به استونی و مشاهده زیبایی های معرفی شده، از ابتدای ماه دی تا انتهای ماه اسفند است. اگر قبل از سال نو به این کشور سفر کنید، می توانید از برنامه های تحویل سال نیز بهرمند شوید.

فنلاند، یکی از شمالی ترین کشورها

اگر بخواهیم سردترین کشورهای اروپایی را معرفی کنیم، قطعا فنلاند اولین کشوری است که باید به آن اشاره کرد. در فنلاند یکی از سردترین شهرهای اروپا، هلسینکی را خواهید یافت (شاید به این دلیل که دومین پایتخت شمالی جهان است). این کشور به طور کلی به دلیل دمای پایین خود که گاهی اوقات حتی از -40 درجه سانتیگراد نیز فراتر می رود، شناخته شده است. نگران نباشید، فنلاندی ها سرما را با نگرش زیادی تحمل می کنند و دیدن مناظر برفی دیدنی این کشور آنقدر جذاب است که حداقل یک بار در زندگی خود باید آنجا را از نزدیک مشاهده کنید.

ایسلند، مناظر زمستانی که نفس شما را بند می آورد

ایسلند، مناظر زمستانی که نفس شما را بند می آورد

بدون ذکر ایسلند نمی توان فهرستی از سردترین کشورهای اروپا تهیه کرد. آبشارها، آتشفشان‌ ها و یخچال ‌های طبیعی، ترکیب زمستانی کاملی را طراحی می‌ کنند که توسط شفق ‌های شمالی زیبا که قبلا هزاران نفر را متعجب کرده‌اند، منظره ای بکر را ایجاد می کنند. شما می توانید ابتدا به ایسلند سفر کرده و پس از لذت بردن از مناظر برفی بی نظیر این کشور، تور ترکیبی ایتالیا و یونان رزرو کرده و از مناظر جذاب ایتالیا و یونان نیز در فصل زمستان دیدن کنید.

نروژ، یک منظره زمستانی تمام عیار

نروژ به دلیل مناظر باورنکردنی خود به مقصد مورد علاقه بسیاری از مردم تبدیل شده است. زیبایی آن در زیر پوشش بزرگی از برف که خانه ها، کوه ها و آبدره ها را به طور یکسان پوشانده است، تشدید می شود. چکمه های برفی و کلاه گرم خود را آماده کنید، زیرا نروژ یکی از سردترین کشورهای اروپایی است که باید حتما از آن دیدن کنید؛ زیرا مناظر آن به گونه ای با برف پوشیده می شود که منظره ای فوق العاده را برای شما به ارمغان می آورد که به هیچ عنوان نمی توان از آنها چشم برداشت.

سوئد: جنگل ها و هتل های یخی که ارزش دیدن دارند

اگرچه گفته می شود زمستان های سوئد معتدل تر از بقیه شرکت کنندگان در این لیست است، اما هنوز هم به عنوان یکی از سردترین کشورهای اروپایی معرفی می شود. در این کشور هزاران تفریح زمستانی برای انجام دادن خواهید داشت، جنگل های زیبا برای کاوش، هتل های یخ زده ساخته شده از یخ و همچنین نورهای شمالی چشمگیر که آسمان پرستاره آن را می پوشانند. پربازدیدترین شهرهای سوئد در فصل زمستان عبارتند از:

  • استکهلم،
  • لاپلند سوئد،
  • گوتنبرگ و
  • مالمو

آلمان، کشوری که از سرما در کافه های گرمش پناه می گیرید

آلمان، کشوری که از سرما در کافه های گرمش پناه می گیرید

آلمان نیز یکی از سردترین کشورهای قاره اروپا است. البته برلین در زمستان جذابیتی را منتقل می کند که توصیف آن با کلمات دشوار است. ب همراه یک یک گلواین خوشمزه در خیابان های آن قدم بزنید و اجازه دهید تا زیبایی زمستان برلین شما را در خود غرق کند. البته این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که آلمانی ها بر روی زبان خود اهمیت بسیار قائل هستند. پس اگر می خواهید یک سفر عالی به این کشور در فصل زمستان داشته باشید، بهتر است چندی قبل از سفر خود با زبان این کشور آشنا شوید تا بتوانید به خوبی سفر خود را پیش ببرید.

اگر می خواهید بعد از سفر به آلمان یک سفر معتدل تر داشته باشید، می توانید به بررسی قیمت تور آتن پرداخته و بهترین آن را برای خود رزرو کنید تا پس از گذر از این کشور سرد، به مشاهده زیبایی های بی نقص آتن بپردازید.

دانمارک، یک کشور زمستانی تمام عیار

اگر به سرما فکر کنیم، ممکن است دانمارک یکی از اولین کشورهایی باشد که مد نظر ماست. بدون شک، ما باید پایتخت آن کپنهاگ را برجسته کنیم، جایی که رسیدن به بالای صفر درجه در زمستان دشوار است. در آنجا با مناظر چشمگیر و همچنین برف زیبایی که تمام خیابان های آن را پوشانده و غذاهای خوشمزه دانمارکی، شگفت زده خواهید شد. البته نکته ای که در این بین وجود دارد این است که شاید نتوانید لباس گرم مناسبی از ایران با خود به همراه ببرید! پس بهتر است برای تطابق خود با دمای هوای این کشور، برخی از لباسای خود را از فروشگاه های دانمارک خریداری کنید.

لیتوانی، مقصدی که نمی توانید از دست بدهید

ما نمی توانیم لیتوانی جذاب را فراموش کنیم، کشوری که علیرغم وسعت کوچکش، چیزهای زیادی برای ارائه دارد. فقط با یک نگاه به برخی از مناظر یخی آن می توانید متوجه شوید که چرا در ماه های سردتر، توریستان بیشتر به آنجا سفر می کنند.

ما آن را در میان 10 عدد از بهترین و سردترین کشورهای اروپایی برای کریسمس قرار می دهیم زیرا در این کشور جادوی بسیار خاصی در هوا وجود دارد که در تعطیلات کریسمس می توانید به خوبی آن را احساس کنید. پس اگر یک سفر زمستانی همه چیز تمام می خواهید، لیتوانی بهترین انتخابی است که می توانید در این بین برای خود به همراه داشته باشید.

گرینلند، یکی از سردترین کشورهای جهان

برای گرینلند شما باید تمامی لباس های فوق العاده گرم خود را بیرون بیاورید، زیرا دمای هوا حتی تا -60 درجه سانتیگراد کاهش می یابد. با وجود این موضوع، این امر مردم آن را از استقبال گرم از همه کسانی که جرأت می کنند از شهرهای رنگارنگ کشور گرینلند دیدن کنند، باز نمی دارد.

اگرچه لیتوانی کشوری است که به اتحادیه اروپا تعلق ندارد، اما مقصدی است که باید به این فهرست اضافه کنیم زیرا حتی یکی از سردترین کشورهای جهان است. اگر تحمل سرما برای شما طاقت فرسا است، بهتر است آلمان را انتخاب کنید تا لیتوانی! لیتوانی مختص به نبرد مردان سر سخت در سرماست!

لهستان، مقصدی عالی برای همه سلیقه ها

لهستان یکی از مقاصد مورد علاقه بسیاری از گردشگران در فصل زمستان است. دمای پایین آن یکی دیگر از جاذبه های شهرهای آن است و بخشی از ذات آن است. چه به کراکوف، ورشو یا وروتسواف بروید، ساختمان‌های رنگارنگ، میراث فرهنگی عظیم و هزاران کافه را خواهید دید که در آن ‌ها می ‌توانید با یک گرزانیچ شیرین خود را گرم کنید.

در زمستان سیستم دفاعی پایین می ‌آید و لغو پرواز رایج ‌تر است. اجازه ندهید چیزی بین شما و سفر رویایی شما قرار بگیرد. بیمه مسافرتی بگیرید که تمام پوشش های مورد نیاز شما را ارائه می دهد و همچنین از چندین روز قبل از سفر، بدن خود را در برابر انواع بیماری ها مقاوم کنید تا بتوانید سفری بی نظیر را برای خود به همراه داشته باشید.

سخن پایانی

در این مطلب سعی بر این داشتیم تا به بررسی و معرفی سردترین کشورهای اروپایی بپردازیم. از این که ما را تا انتهای این مطلب همراهی کردید، بسیار سپاس گزاریم و امیدواریم که اطلاعات مناسبی را در این رابطه به شما عزیزان ارائه داده باشیم تا بتوانید برنامه ای مناسب برای سفر خود چینده و خود را برای لذت بردن از مناظر زمستانی، آماده کنید.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.