کد خبر : 26204 / /
/

اگر می‌خواهید کسب‌و‌کار خود را توسعه دهید، بهینه‌سازی سایت شما برای موتورهای جستجو (SEO) ضروری است؛ زیرا داده‌های نظرسنجی اخیر نشان می‌دهند که 53 درصد از کل ترافیک قابل ردیابی وب‌سایت، از جستجوی ارگانیک نشات می‌گیرد و این بدان معناست که اگر می‌خواهید به اندازه کافی مورد توجه قرار بگیرید، باید در صدر رتبه‌بندی‌های موتور‌های جستجو جای گیرید. برونسپاری خدمات سئو به شما کمک می‌کند تا بدون کوچکترین دغدغه‌ای، به صدر لیست نتایج گوگل راه یابید.

 

هدف از برونسپاری خدمات سئو چیست؟

برونسپاری خدمات سئو به‌معنای‌ واسپاری خدمات مرتبط با بهینه‌سازی موتور جستجو، از جمله بهینه‌سازی داخلی سایت (On page) شامل کلمات کلیدی، متا دیتا، وبلاگ و ... و همچنین بهینه‌سازی خارجی (Off page) شامل رسانه‌های اجتماعی، ساخت لینک، پست‌های مهمان و ... به یک شرکت شخص ثالث یا فرد است. افراد یا شرکت‌هایی که به دنبال برونسپاری خدمات سئو هستند، معمولاً برای رشد کسب‌و‌کار خود به کمک نیاز دارند و می‌خواهند خدمات باکیفیت‌تری را به مشتریان خود ارائه دهند.

در واقع هدف از مجموعه‌های معتبر فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ برای همکاری با افراد و شرکت‌ها در حوزه سئو، جذب بیش‌تر مخاطبان هدف به‌منظور توسعه بهتر کسب‌و‌کار است.

چرا برونسپاری خدمات سئو ضروری است؟

طراحی یک استراتژی موثر سئو کار ساده‌ای نیست. افراد متخصص در سئو باید در نظر داشته باشند که موتورهای جستجو چگونه محتوا را ارزیابی می‌کنند، چه جنبه‌هایی از سئو بیشترین تأثیر را دارند و باید چه قسمتی از محتوای فعلی خود را تغییر دهند تا با انتظارات موتورهای جستجو هماهنگ‌تر شود.

از آن‌جایی‌که موتورهای جستجو مانند گوگل به‌طور مداوم روند رتبه‌بندی خود را اصلاح می‌کنند، لازم است که کارشناسان سئو به‌طور مرتب در این زمینه اطلاعات خود را به‌روز کنند. به‌عنوان مثال، سرعت بارگذاری صفحه اکنون عامل مهمی در رتبه‌بندی نتایج جستجو است و کلمات کلیدی محبوب و ارائه محتوای با‌کیفیت بالا کافی نیست. از طرفی در حال حاضر تجربه کاربری نیز باید به عنوان معیاری مهم در نظر گرفته شود.

در نتیجه، در اغلب موارد ضروری است که خدمات سئو را برون‌سپاری کنید تا این اطمینان حاصل شود که حضور دیجیتالی شما حداکثر تأثیر را ایجاد و بیشترین حجم مشتریان احتمالی را جذب می‌کند.

در کسب‌وکارهای کوچک، برون‌سپاری خدمات سئو مزایای بزرگی به‌همراه خواهد داشت؛ زیرا با این کار به‌جای یادگیری در مورد نکات مرتبط با بهینه‌سازی صفحات وب، آزمایش استراتژی‌های جدید و اصلاح نتایج، صاحبان و مدیران کسب‌وکار می‌توانند بر تبدیل مشتری، بهبود محصول و ایده‌های جدید تمرکز کنند.

مزایا‌ی برونسپاری خدمات سئو

از آن‌جایی‌که فرآیند سئو نیازمند صرف زمان و هزینه است، هر عملی که سبب گردد تا از بار این چالش بزرگ کاسته شود، می‌تواند مقدمات پیشرفت کسب‌و‌کار را فراهم نماید. مزایا‌ی برونسپاری خدمات سئو را می‌توان به‌صورت زیر خلاصه کرد:

مقرون به‌صرفه بودن برونسپاری سئو

با برونسپاری خدمات سئو‌ سایت خود و واگذار کردن آن به یک شرکت معتبر، می‌توانید در هزینه‌ها و دستمزدها صرفه‌جویی کنید. از طرفی، دیگر لازم نیست که بودجه‌ای را برای خریداری ابزار لازم برای سئو در نظر بگیرید. با برونسپاری خدمات سئو شما در حقیقت در انرژی و زمان خود نیز صرفه‌جویی خواهید کرد.

تخصصی شدن کار با برونسپاری سئو

با توجه به این‌که سئو یک فرآیند تخصصی و چند مرحله‌ای است، برای موفقیت در آن باید افرادی به‌صورت پیوسته با هم همکاری داشته باشند؛ در حالی که ممکن است هر شرکتی نتواند چندین نفر را برای بهینه‌سازی صفحات وب‌سایت خود استخدام کند. برونسپاری خدمات سئو این امکان را فراهم می‌سازد تا هر شرکت یا فردی بتواند از تخصص مجموعه‌ای از افراد حرفه‌ای در خارج از شرکت، استفاده نماید. خدمات جامع سئو شرکت‌های معتبر معمولاً فراتر از ساخت صفحه یا لینک‌سازی است.

شرکت‌های معتبری مانند آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف، با در نظر گرفتن ممیزی‌های موثر در سئو، در زمینه بهینه‌سازی نرخ تبدیل، بازاریابی محتوا و ... نیز فعالیت می‌نمایند. از این رو استفاده از ظرفیت‌های کانال‌های‌ مختلف بازاریابی از قبیل ایمیل مارکتینگ، رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی ویدئو و ... در کنار خدمات سئو می‌تواند نقش موثری در ارتقاء رتبه وب‌سایت و بازاریابی دیجیتال شما داشته باشد.

امکان موفقیت بیشتر در استراتژی‌های بلند‌مدت

سئو یک کار 24 ساعته است؛ بنابراین کارمندی که موظف است 8 ساعت در روز به کار در شرکت بپردازد، نمی‌تواند زمان‌های از دست رفته را جبران نماید. اما با برونسپاری خدمات سئو می‌توان به‌طور پیوسته استراتژی‌های بلندمدت را در طول زمانی کم‌تری به پیش برد.

مدیریت کارآمد پروژه

یک شرکت معتبر سئو به شما این اطمینان را می‌دهد که در تمام کمپین‌ها به‌روز خواهید ماند. این شرکت زمینه را برای دسترسی آسان به داده‌ها نیز فراهم خواهد کرد.

تمرکز بر سایر بخش‌های پروژه

با انتخاب یک تیم حرفه‌ای، مطمئناً زمان بیشتری برای گسترش کسب‌و‌کار خود و برقراری ارتباط با مشتریان خواهید داشت.

ارتباط مستدام با کارشناسان

برونسپاری خدمات سئو به یک شرکت معتبر، این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید با متخصصان سئو در زمینه کاری خود ارتباط برقرار کنید. این امر موجب می‌شود که در صورت بروز هر گونه مشکل، بتوانید با کارشناس مربوط صحبت کنید.

 

2

بهترین شرکت سئو چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

این که چگونه کسب‌و‌کار‌ها می‌توانند از خدمات سئو استفاده کنند، کمی پیچیده است اما می‌توان گفت در حقیقت کار اصلی شرکت‌های سئو در زمینه ایجاد تغییرات در طراحی و محتوای وب‌سایت‌ها متناسب با فاکتور‌های مد نظر موتور‌های جستجو است. در حقیقت سئوکاران سایت را برای کاربران و موتور‌های جستجو، جذاب‌تر می‌کنند. به‌طور کلی می‌توان این خدمات را به‌صورت زیر خلاصه کرد:

طراحی استراتژی کلمات کلیدی

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام سئو مد نظر قرار گیرد، تدوین استراتژی کلمات کلیدی است.

طراحی استراتژی محتوا

برای کسب جایگاه‌های برتر در موتور‌های جستجو لازم است یک استراتژی محتوا‌ی حرفه‌ای طرح‌ریزی شود.

تجزیه‌و‌تحلیل وب‌سایت

توجه داشته باشید که بهترین شرکت سئو، مجموعه‌ای است که در ابتدا کار خود را با آنالیز وب‌سایت و بررسی مشکلات آن آغاز می‌کند. بسیار ضروری است که ابتدا مشکلات مورد بررسی قرار گیرند و سپس در جهت حل آن‌ها، اقداماتی انجام شود.

سئو داخلی (On page SEO)

سئو داخلی به هر فعالیتی اطلاق می‌شود که مربوط به کدنویسی و محتوای داخلی سایت باشد. تولید محتوا مهم‌ترین بخش از این فرایند به حساب می‌آید.

سئو خارجی (Off page SEO)

سئو خارجی مجموعه اقداماتی است که در خارج از وب‌سایت برای ارتقاء رتبه در نتایج موتور‌های جستجو، انجام می‌شود. ساخت بک‌لینک، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، سوشال سیگنال، انتشار رپورتاژ آگهی، تبلیغات فضای مجازی و ... از جمله اقداماتی هستند که در این دسته‌بندی جای دارند.

توسعه محتوا

یکی از مهم‌ترین وظایف یک شرکت سئو حرفه‌ای این است که همواره در بازبینی مجدد محتوا و به‌روزرسانی آن، اقداماتی را انجام می‌دهد.

تجزیه‌و‌تحلیل سایت‌های رقیب

برای این که در رتبه‌بندی موتور‌های جستجو همواره در صفحه اول و لینک‌های بالا قرار داشته باشید، حتماً باید به آنالیز سایت‌های رقیب توجه کافی داشته باشید.

کلام آخر

متاسفانه برخی از مدیران وب‌سایت‌ها به‌دلیل نداشتن اطلاعات کافی در زمینه سئو یا داشتن اطلاعات قدیمی سعی دارند فقط با تکرار کلمات کلیدی جایگاه بالایی را کسب کنند. سئو سایت کاری بسیار حرفه‌ای است که برای دستیابی به نتیجه مطلوب باید به افراد حرفه‌ای این حوزه سپرده شود. آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف با ارائه خدمات مختلف در زمینه طراحی سایت، سئو و بهینه‌سازی (شامل سئو، مشاوره سئو، بک لینک، تولید محتوا، رپورتاژ آگهی و ...) در این مسیر همراه شما خواهد بود.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.