کد خبر : 26696 / /
/

شنا از آن ورزش‌هایی است که دانستن آن موهبت محسوب شده و ندانستنش باعث می‌شود که از بسیاری از فعالیت‌ها و تفریحات در طبیعت باز بمانیم. به‌همین‌خاطر شنا را صرفا یک ورزش نمی‌دانند و آن را چیزی بیش از یک فعالیت بدنی مفرح می‌دانند. شنا به ما یاد می‌دهد که چگونه می‌توان با طبیعت هماهنگ بود و از آن دوستانه استفاده کرد.

 

قبل از هرچیز در آموزش شنا با مستر سوییمر در تهران این نکته را می‌آموزید که چگونه با آب ارتباط برقرار کنید و نه‌تنها از آن نترسید بلکه با آن دوست شوید. در ادامه قصد داریم توضیح دهیم که مرکز اموزش شنای مستر سوییمر چگونه به‌شما شنا اموزش خواهد داد.

برای ثبت نام در دوره آموزش شنا با مستر سوییمر در تهران کلیک کنید.

آموزش انواع سبک شنا

فدراسیون بین‌المللی شنا یعنی (FINA) در ابتدای قرن این قرن شنای انفرادی را به 4 سبک اصلی تقسیم کرد و از آن زمان تاکنون همچنان این تقسیم‌بندی معتبر باقی مانده است. این 4 سبک اصلی که در دوره آموزش شنا با مستر سوییمر در تهران می‌توانید آنها را به بهترین شکل بیاموزید شامل شنای قورباغه، سبک شنای کرال سینه، سبک شنای کرال پشت و سبک شنای پروانه هستند. 

19

هرکدام از این سبک‌های شنا دارای دوره‌ها و حرکات ویژه‌ای است که در دوره شنای مستر سوییمر توضیح داده شده و با شما کار می‌شود. در میان این 4 سبک، شنای قورباغه ساده‌ترین آنها بوده و اول از همه آموزش داده می‌شود. 

سپس سبک شنای کرال سینه، بعد سبک شنای کرال پشت و در نهایت پیچیده‌ترین سبک یعنی سبک شنای پروانه آموزش داده می‌شود. این ترتیب همچنین از نظر زمانی درست است. یعنی قدیمی‌ترین سبک شنا قورباغه بوده و جدیدترین آن سبک پروانه است.

تمرینات بدنسازی مکمل آموزش شنا

در دوره آموزش شنا با مستر سوییمر در تهران شما می‌توانید در هر محله تهران که هستید شنا یاد گرفته و از خدمات این موسسه بهره بگیرید. یکی از خدماتی که موسسه آموزش شنای مستر سوییمر به شناگران خود ارائه می‌دهد، تمرینات و جلسات بدنسازی مکمل تمرینات شنا است. 

این تمرینات به‌گونه‌ای است که به قدرت و کشیدگی عضلات دست‌وپای شما کمک کرده و شما با انجام آنها می‌توانید بهره‌وری شنای خود را بالا برده و در میان دیگر شناگران با قدرت و استقامت بالا بدرخشید. این تمرینات شامل حرکات قدرتی و کششی دست‌ها و پاها بوده و متناسب با هر مرحله از آموزش سبک‌های شنا تغییر خواهد کرد. مثلا اگر در ابتدا در حال یادگیری شنای قورباغه باشید تمریناتی به‌شما داده می‌شود که متناسب با حرکات دست‌وپا در شنای قورباغه باشد. 

تغذیه مناسب آموزش شنا

از دیگر خدماتی که در دوره آموزش شنا با مستر سوییمر در تهران به شناگران ارائه می‌شود، برنامه غذایی مناسب در هر مرحله از آموزش است. شنا ورزشی است که هم هوازی بوده و هم بسیار چربی‌سوز است طوری‌که محاسبات نشان می‌دهد قدرت کالری‌سوزی حرکات شنا چند برابر یک رژیم قوی لاغری است.

20

از طرفی انجام حرکات آن نیازمند توان و کربوهیدرات زیاد است. در نتیجه تغذیه شما در حین آموزش شنا باید به‌گونه‌ای باشد که بدنتان دچار افت فشار نشود و بتواند این تمرینات را هندل کند. 

این دستور غذایی شامل کربوهیدرات، چربی و پروتئین بوده و از مواد غذایی مختلف مثل انواع سبزیجات و غلات گوناگون تا ماهی و گوشت قرمز باید درون آن باشد. گاهی لازم است که از مکمل‌های غذایی هم برای تغذیه بدن خود استفاده کنید که البته باید توسط مربی دوره آموزش شنای مستر سوییمر باید تایید شده و به‌شما معرفی گردد.

 این برنامه غذایی در طول ترم‌های آموزشی تغییر کرده و در ابتدا با یک برنامه سبک مثل خرما و تخم‌مرغ و سیب‌زمینی شروع شده و در نهایت به مکمل‌های غذایی مثل پروتئین‌ها و چربی‌های مفید ختم می‌شود. تمام طول مدت آموزش این برنامه غذایی باید حفظ شده تا بدن شما دچار افت نگردد و تمرینات باعث صدمه به استخوان و ماهیچه‌های شما نگردد. 

دوره خصوصی آموزش شنا در تهران

یکی دیگر از خدمات بسیار مفیدی که موسسه آموزش شنای مستر سوییمر ارائه می‌کند، دوره‎‌های آموزش خصوصی شنا در محله‌های مختلف تهران است. شما در هر محله‌ای از تهران که باشید می‌توانید از دوره‌های آموزش خصوصی این موسسه بهره بگیرید. وجود مربی‌های باتجربه و افتخارآفرین در این موسسه باعث شده که دوره‌های خصوصی آموزش شنای آن بسیار پر بازده بوده و در مدتی بسیار کوتاه بهترین آموزش‌ها را به شناگران ارائه دهد. 

این دوره‌ها را می‌توانید در منزل خود یا در خود موسسه بصورت خصوصی داشته باشید و در طی آن تمام سبک‌های شنا را بیاموزید. سطح دوره‌ها بسته به توانایی خود شما انتخاب می‌شود. اگر مبتدی باشید باید یک دوره آموزش خصوصی شنا برای مبتدیان بگذرانید و اگر کمی حرفه‌ای باشید و بخواهید برای مسابقات آماده شوید باید نوع حرفه‌ای آموزش خصوصی را انتخاب کنید. این دوره‌ها تحت عنوان دوره آموزش خصوصی شنا حامد پورفیض که بی شک یکی از بهترین دوره‌های خصوصی آموزش شنا است برگزار می‌شود.

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.