کد خبر : 28279 / /
/

 

در این مقاله، هتل آپارتمان های آرین و آلتون مشهد مورد مقایسه قرار خواهند گرفت. این دو مورد از بهترین هتل آپارتمان‌های مشهد هستند. ما در این مقایسه به جزئیاتی نظیر موقعیت مکانی و فاصله تا حرم، امکانات، قیمت ها و نظرات مسافران خواهیم پرداخت تا به شما کمک کنیم که تصمیم بهتری در مورد انتخاب هتل آپارتمان موردنظر خود در مشهد بگیرید.

هتل آرین مشهد

برای اینکه به بهترین حالت ممکن بتوانید به مقایسه هتل آرین مشهد و هتل آلتون مشهد بپردازید. تمامی مشخصات این هتل‌ها به طور کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد. هتل آرین مشهد در سال 1396 برای خدمت‌رسانی به زائرین امام رضا (ع) افتتاح گردید و تا به امروز اکثر مسافرین از ارائه خدمات این هتل راضی بوده‌اند.

اتاق‌های هتل آپارتمان آرین

هتل آپارتمان آرین در 4 طبقه، 15 اتاق دارد. این 15 اتاق دارای تفاوت‌های زیادی با یکدیگر هستند و شما در انتخاب اتاق محدودیتی ندارید. تنها کافی است اتاق مورد نظر خود را انتخاب کنید. اکثر اتاق‌ها دارای تراس و نورگیر هستند.

امکانات هتل آرین

پس بررسی اتاق‌ها باید امکانات هتل آرین را بررسی کنید. با بررسی امکانات بسیار آسان‌تر می‌توانید به مقایسه هتل آرین و هتل آلتون مشهد بپردازید. اگر نظرات هتل آرین مشهد را بخوانید، به میزان رضایت بالای مسافران از امکانات این هتل آپارتمان پی می‌برید. از امکانات هتل آپارتمان آرین باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • رستوران
  • کافی شاپ
  • بوفه
  • آسانسور
  • اینترنت

از دیگر امکانات مهم این هتل آپارتمان باید به لاندری، روف گاردن، آشپزخانه مرکزی، روم سرویس و مواردی از این قبیل اشاره کنیم.

فاصله هتل آرین مشهد تا حرم

هتل آرین مشهد با حرم 450 متر فاصله دارد. شما برای رسیدن به حرم مطهر از هتل آرین باید در حدود 5 دقیقه پیاده روی کنید. شما با این 5 دقیقه پیاده روی به درب باب الرضا حرم مطهر می‌رسید؛ البته مسیری دیگر نیز وجود دارد که تقریباً 20 دقیقه پیاده روی دارد و سپس به ورودی باب الجواد می‌رسد.

آدرس هتل آرین: مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا 3.

23

قیمت رزرو هتل آرین مشهد

قیمت رزرو هتل آرین، به موارد متعددی بستگی دارد. در زمان‌ تعطیلات و مناسبت‌های مهم به این دلیل که مسافرین زیادی به این شهر سفر می‌کنند. قیمت رزرو هتل آرین کمی افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر بازه سفر اینکه شما کدام یک از 15 اتاق هتل آرین را انتخاب کنید، نیز بر قیمت نهایی تاثیر خواهد داشت. قیمت رزرو هتل آرین مشهد برای یک شب عبارت است از:

ظرفیت اتاق

قیمت اتاق

2 تخته با ظرفیت 2 نفر

1,700,000

3 تخته با ظرفیت 3 نفر

2,400,000

4 تخته با ظرفیت 4 نفر

3,200,000

6 تخته با ظرفیت 6 نفر

4,800,000

 

 

 

 

 

 

 

 

توجه داشته باشید این قیمت‌ها برای مهرماه 1402 است. استفاده از سایر خدمات هتل آرین نیز ممکن است هزینه‌هایی در بر داشته باشد. همچنین قیمت رزرو هتل آرین برای کودکان زیر 3 سال کاملاً رایگان است و برای کودکان 3 تا 6 سال، در صورت استفاده نکردن از سرویس، تنها باید نصف هزینه را پرداخت کنید.

نظرات هتل آرین مشهد

نظرات مختلفی از سمت مسافرین برای هتل آرین وجود دارد. بخش عمده نظرات در رابطه با این هتل رضایت بخش و خوب بوده است. تنها تعدادی نظر منفی و نارضایتی از سمت کاربران وجود دارد. این نظرات منفی به طور عمده مربوط به سرعت اینترنت و نداشتن فرش یا کف پوش در اتاق‌ها است. کاربران اعتقاد دارند سرامیکی بودن کف اتاق برای کودکان خطرناک است. بیشترین نظرات مثبت موجود برای هتل آرین مربوط به رستوران این مجموعه است.

هتل آپارتمان آلتون مشهد

در ادامه برای اینکه بتوانید به مقایسه منطقی بین هتل آرین مشهد و هتل آلتون مشهد برسید، باید با هتل آلتون مشهد آشنا شوید. هتل آپارتمان آلتون مشهد کمی قدیمی‌تر از هتل آرین است، این هتل در سال 1389 افتتاح گردیده است. با این وجود که هتل آلتون یکی از بنا‌های نسبتاً قدیمی است؛ اما همچنان در ارائه خدمات به مسافرین از بهترین هتل آپارتمان‌ها محسوب می‌شود؛ البته که این هتل در سال 1398 برای ارتقای خدمات رفاهی خود مورد بازسازی قرار گرفت. در ادامه تمامی نکات هتل آلتون برای شما شرح داده می‌شود.

اتاق‌های هتل آلتون مشهد

هتل آلتون در 5 طبقه، 30 اتاق دارد. شما در این هتل می توانید اتاق‌های هتلی، واحد‌های سوئیتی یا واحد سوئیتی VIP را انتخاب کنید. اگر قصد دارید در اتاق خاصی اقامت داشته باشید، حتماً از چند روز قبل اقدام به رزرو اتاق کنید.

امکانات هتل آلتون مشهد

این هتل آپارتمان دارای امکانات مهمی است. امکانات هتل آلتون با هتل آرین تفاوت زیادی ندارد. اما ما امکانات این هتل را نیز در اختیار شما قرار می‌دهیم تا به راحتی به مقایسه این دو هتل آپارتمان بپردازید. امکانات هتل آپارتمان آلتون مشهد شامل:

  • رستوران
  • کافی شاپ
  • آسانسور

دیگر امکانات این هتل آپارتمان در مشهد عبارتند از: اتاق چمدان، خدمات تور، اینترنت رایگان در لابی، لاندری، ترانسفر رفت و برگشت، تلویزیون در لابی و... به طور کلی این هتل آپارتمان امکانات خوبی دارد و شما در طی اقامت خود از رفاه خوبی برخوردار خواهید بود.

فاصله هتل آلتون مشهد تا حرم

هتل آلتون مشهد به دلیل قرار‌گیری در نزدیکی حرم دارای موقعیت مکانی عالی است. افرادی که به دنبال هتل در نزدیکی حرم هستند، این هتل برای آن‌ها کاملاً مناسب است. این هتل در حدود 300 متر با حرم امام رضا (ع) فاصله دارد. کافی است تنها کمتر از 5 دقیقه در خیابان‌های مشهد قدم بزنید تا به حرم برسید.

مسیری که از هتل آلتون تا حرم امام هشتم شیعیان طی می‌کنید، یک مسیر فوق‌العاده جذاب است. جذابیت این مسیر به دلیل وجود مغازه‌ها و فروشگاه‌های متنوع در طی مسیر است. در نظرات هتل آلتون مشهد، تعداد زیادی از مسافران از این مسیر راضی بوده‌اند. شما می‌توانید در طی فاصله هتل آلتون مشهد تا حرم به خرید سوغاتی نیز بپردازید و سپس سوغات خود را به امانات حرم تحویل دهید.

آدرس هتل آپارتمان آلتون: مشهد، خیابان شیرازی، شیرازی 21

24

قیمت رزرو هتل آلتون مشهد

هتل آپارتمان آلتون مشهد، دارای اتاق‌های متفاوتی است. این اتاق‌ها وابسته به امکانات و ظرفیت دارای هزینه‌های مختلفی هستند. هتل آلتون نیز مانند هتل آرین در بازه‌های زمانی مهم دارای هزینه رزرو بالاتری از روزهای عادی است. قیمت رزرو هتل آلتون مشهد برای یک شب در مهر ماه 1402 به شرح زیر است:

مشخصات اتاق

قیمت اتاق(تومان)

2 تخته با ظرفیت 2 نفر

440,000

3 تخته با ظرفیت 3 نفر

660,000

4 تخته با ظرفیت 4 نفر

880,000

5 تخته با ظرفیت 5 نفر

1,100,000

 

 

 

 

 

 

 

 

در صورتی که اتاق خود را در بازه کمتر از 48 ساعت قبل از تاریخ تحویل اتاق کنسل کنید، باید مقداری از هزینه یک شب اقامت را پرداخت کنید. قیمت رزرو هتل آلتون مشهد برای کودکان زیر سه سال رایگان است. افراد بالاتر از سه سال، باید به طور کامل هزینه پرداخت کنند. چنانچه کودکان بین 3 تا 5 سال از خدمات سرویس این هتل استفاده نکنند، هزینه اقامت آن‌ها به صورت نیم بها محاسبه می‌شود.

نظرات هتل آلتون مشهد

با توجه تنوع سلایق نظرات متفاوتی برای این هتل از سمت مسافرین ارائه می‌گردد. برخی از مسافرین از فاصله این هتل تا حرم راضی نیستند. اما به طور کلی افراد از خدمات ارائه شده از سمت پرسنل این هتل بسیار رضایت دارند. نظرات هتل آلتون عموما رضایت بخش و مثبت هستند.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.