کد خبر : 2194 / /
/

با به حداقل رسیدن خرید و فروش خودرو، مسیر بازار از روز گذشته تغییر کرده است و افزایش قیمت ها در این بازار متوقف شده است.امروز بسیاری از خودرو‌های سایپا و ایران خودرو امروز با کاهش قیمت در بازار حضور دارند.

جدیدترین قیمت محصولات سایپا در ادامه آورده شده است. یکی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت محصولات سایپا ، «عرضه متناسب با تقاضا» است. لیست قیمت محصولات سایپا را می توانید در این خبر ملاحظه کنید. قیمت محصولات سایپا در بازار ایران لحظه ای و یا دست کم روزانه دستخوش تغییر می شود. قیمت محصولات سایپا  امروز 24 فروردین 1400 به شرح زیر است:

با به حداقل رسیدن خرید و فروش خودرو، مسیر بازار از روز گذشته تغییر کرده است و افزایش قیمت ها در این بازار متوقف شده است.امروز بسیاری از خودرو‌های سایپا و ایران خودرو امروز با کاهش قیمت در بازار حضور دارند.

قیمت محصولات سایپا ارزان شد

بازار خودرو پس از پشت سرگذاشتن پرنوسان ترین روزها در اواسط فروردین ماه در حالی به استقبال اردیبهشت می رود که رکود شدیدی در بازار حاکم شده است و خرید و فروش در این بازار به کف رسیده است.

قیمت محصولات سایپا

از طرفی رکود بازار خودرو هنوز منجر به ریزش زیاد قیمت ها در این بازار نشده است و در حال حاضر اکثر خودروهای موجود در بازار در فاز انتظار هستند و قیمت آنها طی دو روز گذشته ثابت بوده است

پراید ۱۳۲ نسبت به معاملات روز گذشته، دو میلیون تومان ارزان شد و ۱۱۷ میلیون تومان فروخته می‌شود.

تیبا ۲ پلاس نیز ۱۴۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و با کاهش دو میلیون تومانی معامله خواهد شد. ساینا دنده‌ای نیز بیشتر از دیگر خودرو‌های پرفروش، کاهش قیمت را تجربه می‌کند و نسبت به روز چهارشنبه، شش میلیون تومان ریزش قیمت را به‌ثبت رسانده است. کوئیک دنده‌ای و کوئیک R نیز هر کدام یک میلیون تومان ارزان شدند.

کیا سراتو و چانگان هم در میان خودرو‌های مونتاژشده شرکت سایپا، امروز به‌ترتیب ۱۵ و هفت میلیون تومان کاهش قیمت دارند.

جدیدترین قیمت محصولات سایپا

خودرو قیمت
پراید ۱۱۱  ۱۲۹ میلیون تومان
پراید ۱۳۱  ۱۱۲ میلیون تومان
پراید ۱۳۲  ۱۱۷ میلیون تومان
پراید ۱۵۱  ۱۲۲ میلیون تومان
پراید ۱۵۱ پلاس  ۱۲۵ میلیون تومان
تیبا هاچ بک  ۱۳۶ میلیون تومان
تیبا هاچ بک پلاس  ۱۴۸ میلیون تومان
تیبا صندوقدار پلاس  ۱۳۳ میلیون تومان
تیبا صندوقدار بنزینی  ۱۲۸ میلیون تومان
تیبا صندوقدار دوگانه سوز  ۱۲۷ میلیون تومان
ساینا دنده‌ای ۱۴۲ میلیون تومان
کوئیک دنده‌ای  ۱۵۱ میلیون تومان
کوئیک دنده‌ای R 158 LDGD,K J,LHK
کوئیک اتوماتیک پلاس  ۲۲۰ میلیون تومان
سیتروئنC3  ۸۷۰ میلیون تومان
چانگان  ۴۶۸ میلیون تومان
وانت زامیاد  ۲۳۱ میلیون تومان
کیا سراتو  ۷۹۰ میلیون تومان
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار