کد خبر : 3024 / /
/

فروشندگان خودرو می‌گویند با کاهش ارزش دلار قیمت خودرو تا حدودی تعدیل شده است.

جدیدترین قیمت محصولات سایپا در ادامه آورده شده است. یکی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت محصولات سایپا ، «عرضه متناسب با تقاضا» است. لیست قیمت محصولات سایپا را می توانید در این خبر ملاحظه کنید. قیمت محصولات سایپا در بازار ایران لحظه ای و یا دست کم روزانه دستخوش تغییر می شود. قیمت محصولات سایپا  امروز 24 فروردین 1400 به شرح زیر است:

نمایشگاه‌های خودرو همچنان بسته است و بازار خودرو شرایط خوبی ندارد و ریزش قیمتها همچنان ادامه دارد.

فروشندگان خودرو می‌گویند با کاهش ارزش دلار قیمت خودرو تا حدودی تعدیل شده است. نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو معتقد است با اعمال محدودیت‌های کرونایی، خرید و فروش خودرو به شکل قابل توجهی کاهش یافته است.

قیمت محصولات سایپا امروز 

نعمت‌الله کاشانی‌نسب گفت: با توجه به بسته بودن واحدهای صنفی و بنگاه‌های شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو به مردم توصیه می‌کنیم فعلا دست نگه دارند و خودرو نخرند.

قیمت محصولات سایپا

به گفته او، خرید و فروش خودرو در فضای مجازی مورد تائید نیست؛ چراکه با بسته بودن واحدهای صنفی فعلا دلالان در بازار نقش دارند و ممکن است خودروها را با قیمت بالاتری به مردم بفروشند.

چندی پیش شورای رقابت برای افزایش دوباره قیمت خودرو خیز برداشت و قرار شد قیمت خودروها هر سه ماه یک بار گران شود. نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با اشاره به این موضوع اظهار کرد: قیمت خودرو از بازار تا کارخانه هنوز حباب دارد. این در حالی است که با افزایش قیمت خودرو از محل کارخانه خودرو در بازار گران نمی‌شود.

به گفته او، با افزایش قیمت خودرو در بازار مردم توان خرید ندارند. پیش‌بینی ما این است که قیمت خودرو تا انتخابات ریاست جمهوری تغییر نکند و ثابت بماند.

هفته گذشته نعمت‌الله کاشانی‌نسب، نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفته بود: «این روزها دغدغه مردم این است که چطور از کرونا جان سالم به در برند. بنابراین کسی خودرو نمی‌خرد.»

با توجه به ریزش قیمت ها در بازارهای موازی و به حداقل رسیدن معاملات در بازار خودرو تحت تاثیر تعطیلات اجباری و همچنین نااطمینانی مردم از آینده بازارها پیش بینی ها حاکی از آن است که با توجه به کاهش بیشتر معاملات تحت تاثیر تعطیلات در هفته پیش رو نیز ریزش قیمت ها در بازار خودرو ادامه دارد.

قیمت محصولات سایپا/ قیمت روز خودروها در جدول زیر امده است:

قیمت محصولات سایپا

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار