کد خبر : 6663 / /
/

مراسم قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو صبح امروز با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار شد.

لیست برندگان محصولات ایران خودرو صبح امروز اعلام شد قرعه کشی محصولات ایران خودرو صبح امروز 23 تیر ماه 1400 انجام شد. پیش فروش ایران خودرو از روز یکشنبه 20 تیر ماه به مدت 3  روز بود . در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو 5 محصول پژو 207 دستی سقف  شیشه‌ای، راناپلاس، سورن پلاس، دناپلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک عرضه می شود. موعد تحویل تمامی خودروهای طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو از خرداد تا مرداد ماه سال آینده تعیین شده است. جزئیات طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو را می توانید در سایت خبر روز مشاهده فرمائید 

قرعه کشی محصولات ایران خودرو

 محصولات ایران خودرو

درطرح پیش فروش مرحله دوم تیرماه ایران خودرو، پنج محصول پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، راناپلاس، سورن پلاس، دناپلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک با موعد تحویل خرداد تا مرداد ماه سال آینده عرضه شده است. در این طرح ۶۲۹ هزار و ۶۱۷ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۵۸۷ هزار و ۲۲۳ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.

لیست برندگان محصولات ایران خودرو

محصولات ایران خودرو

محصولات ایران خودرو

در این طرح فروش ۲۵ هزار نفر بر اساس ظرفیت هر خودرو، به عنوان برنده و با روش قرعه‌کشی انتخاب شدند و ۵۰ هزار نفر نیز به عنوان افراد ذخیره در نظر گرفته شده‌اند.پس از قرعه کشی و تایید فرآیند آن توسط نهادهای ناظر، مشخصات افراد پذیرفته شده، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esal.ikco.ir قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز صورت خواهد گرفت.

موعد تحویل محصولات ایران خودرو

موعد تحویل تمامی خودروهای طرح پیش فروش ایران خودرو از خرداد تا مرداد ماه سال آینده تعیین شده است. 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.