کد خبر : 1807 / /
/

عکس بازیگران| اخبار بازیگران| بازیگران ایرانی| عکس بازیگران ایرانی| بازیگران معروف ایرانی

بیانیا محمودی یکی از بازیگران سریال گاندو است. بیانیا محمودی در سریال گاندو نقش جین ماریوت را ایفا می کند.

سریال گاندو 2 در نورزو 1400 پخش شد. سریال گاندو اما آن زمان متوقف ماند.  سریال گاندو با روی کار آمدن دولت جدید بار دیگر پخش شد. سریال گاندو 2 سریال امنیتی است. مصاحبه بازیگر زن سریال گاندو را ملاحظه می کنید.

مصاحبه با شارلوت سریال گاندو

بیاینا محمودی بازیگر معروف و جنجالی سریال گاندو است. این بازیگر سریال گاندو در اولین مصاحبه اش درباره پیام های مردم عجیب ایران در اینستاگرام صحبت کرد. در زیر قسمتی از این مصاحبه را مشاهده می کنید.

بیاینا محمودی بازیگر معروف و جنجالی سریال گاندو است. این بازیگر سریال گاندو در اولین مصاحبه اش درباره پیام های مردم عجیب ایران در اینستاگرام صحبت کرد. در زیر قسمتی از مصاجبه بازیگر گاندو را مشاهده می کنید. بیاینا محمودی با انتشار یک استوری درباره ارمنی و مسیحی بودن خود توضیح داد و گفت: من ارمنی و مسیحی هستم و از ابتدا در ایران زندگی می کردم.

سریال گاندو

 بیاینا محمودی بازیگر معروف و جنجالی سریال گاندو است. این بازیگر سریال گاندو در اولین مصاحبه اش درباره پیام های مردم عجیب ایران در اینستاگرام صحبت کرد. در زیر قسمتی از مصاجبه بازیگر گاندو را مشاهده می کنید. بیاینا محمودی با انتشار یک استوری درباره ارمنی و مسیحی بودن خود توضیح داد و گفت: من ارمنی و مسیحی هستم و از ابتدا در ایران زندگی می کردم.

بیاینا محمودی در ۵ نمایش با نام‌های آرش، در انتظار نمایش، نگو نیست بگو نمی‌بینم، پایان بازی و آندورا درخشیده است. علاوه بر این در فیلم تئاتر آرش به کارگردانی گلچهره دامغانی نیز بازی کرده است. سریال گاندو ۲ اولین کار تلویزیونی او است.

بیاینا محمودی علاوه بر بازیگری معلم نیز هست و یک مترجم برجسته زبان نیز هست. او همچنین در فیلم کوتاه تردید نیز نقش آفرینی کرده است.

تسلط بیاینا محمودی به زبان انگلیسی یکی از دلایل انتخاب او به عنوان بازیگر در سریال گاندو ۲ بود. او در این سریال یکی از نقش‌های اصلی را بازی می‌کند و در کنار پیام دهکردی که نقش مایکل هاشمیان را برعهده دارد نقش شارلوت را بازی می‌کند. بیاینا محمودی به خوبی انگلیسی صحبت می‌کند.

برخى اکانت‌هاى توییترى اصولگرا نوشته‌اند که نقش شارلوت با کایلى مور گیلبرت معادل است که چندى پیش با سه زندانى ایرانى مبادله شد.

همسر بیاینا محمودی بازیگر سریال گاندو کیست؟

با توجه به شهرت کم این بازیگر و کارنامه کوتاه او اطلاعات شخصی زیادی راجع به او و خانواده اش در دسترس نمی باشد.

بیاینا محمودی تا کنون راجع به همسر خود حرفی نزده است و وضعیت تاهل او نامشخص است.

او تحصیلات خود به عنوان بازیگر را در کلاس های بازیگری آزاد گذرانده است.

فعالیت حرفه ای بازیگر سریال گاندو

بیاینا محمودی چندین سال است که به عنوان بازیگر فعالیت می کند. او پس از اتمام تحصیلات بازیگری اش در کلاس های بازیگری آزاد در چند تئاتر مانند آرش، در انتظار نمایش، نگو نیست بگو نمی‌بینم، پایان بازی و آندورا بازی کرده است.

بیاینا محمودی در سریال گاندو ۲

بیاینا محمودی ایفاگر نقش شارلوت والر در سریال گاندو ۲ است. عده ای در خصوص نقش وی گفته اند که  نقش او معادل کایلی مور جاسوس انگلیسی که چندی پیش در ایران پیدا شد است.

سریال گاندو ۲ روایتگر نفوذ خارجی ها در وزارت امور خارجه ایران است. این سریال به دستگیری جاسوسان خارجی و دو تابعیتی در وزارت امور خارجه ایران و فرد نفوذی در گروه مذاکره کننده برجام می پردازد. همچنین به مشکلات و افراد دخیل در نوسانات بازار ارز و سکه نیز می پردازد.

در این سریال بازیگران زیادی نظیر داریوش فرهنگ، پیام دهکردی، خسرو شهباز، پندار اکبری، شهرام میرقائدی و سارا منجزی نقش آفرینی کردند.

سکانس دروغی سریال گاندو

توضیحات عوامل سریال گاندو در پاسخ به سکانس کذب شهادت محمد در این سریال را در ادامه می خوانید.

کانال اطلاع رسانی سریال گاندو در پیام رسان ایتا در پاسخ به سئوال بسیاری از دوستان درباره شایعه شهید شدن محمد نوشت:

این کلیپ به عنوان سکانسی از آخرین قسمت سریال گاندو و شهادت اقامحمد در فضای مجازی در حال انتشار هست، در حالیکه هیچ ارتباطی به سریال گاندو نداشته و برشی از یک سریال دیگر هست،

پ.ن. ادمینهای محترم، چقدر خوب هست که اخلاق رسانه ای رو رعایت کنیم، به مخاطبان خودمون احترام بگذاریم و برای جذب چند ممبر بیشتر هر مطلب کذبی رو منتشر نکنیم!!

سریال گاندو بازیگران سریال گاندو

داریوش فرهنگ (حسین عبدی - رئیس تیم امنیتی)، وحید رهبانی (محمد - نقش اصلی و عضو تیم امنیتی)، پیام دهکردی (هاشمیان - خبرنگار دورگه ایرانی آمریکایی و جاسوس که در اصل همان جیسون رضاییان است)، فرهاد قائمیان (ساعد بهرامی - جاسوس)، کامبیز دیرباز (محسن - عضو اداره مبارزه با مفاسد اقتصادی)، محمدرضا شریفی‌نیا (بهروز کاظمی - جاسوس)، لیلا اوتادی (خانم فهیمی - مامور امنیتی)، پندار اکبری (سعید شهریاری - عضو تیم امنیتی)، نیلوفر شهیدی، سوگل طهماسبی (عطیه - زن محمد)، مجید نوروزی (رسول - عضو تیم امنیتی)، عرفان ابراهیمی (امیر - راننده و عضو تیم امنیتی)، رضا توکلی (دکتر فرمند)، نسرین نکیسا (عزیز - مادر محمد)، صالح میرزاآقایی، سید مهرداد ضیایی، کمند امیرسلیمانی، حسن علیرضایی (فروشنده اصفهانی صنایع دستی)، علی افشار (داوود - عضو تیم امنیتی)، علیرام نورایی (مهران عربی (فرهاد حقی) - جاسوس)، سارا خوئینی‌ها (مرجان شرفی - دوست گلی و عکاس)، آزیتا ترکاشوند (گلی ثابتی - جاسوس)، خسرو شهراز (شهیدی - بازپرس)، نگار عابدی (ثریا مسعودی - خدمتکار گلی)، اتابک نادری

جمشید جهان‌زاده (ابراهیم شعرباف - تولیدکننده یخچال)، محمدجواد طاهری، بهزاد رحیم‌خانی، رابعه اسکویی (آدم جورکن)، فیلیپ ساپرکین (ادوارد دلزل - جاسوس)، میثم ولیخانی (سینا امینی - عکاس، صاحب آتلیه و دوست بهرامی)، فرشته آلوسی، ناره گوریگوریان و ... از جمله عوامل بازیگر این سریال هستند.

سریال گاندو

موضوع سریال گاندو

گاندو (Gando) نام گونه‌ای از تمساح پوزه کوتاه در ایران است. او را شکارچی کمین‌گر نامیده‌اند که قدرت بالایی دارد. کارگردان سریال، جواد افشار است که پیش از این سریال کیمیا،  برادر و آنام از او به نمایش درآمده بود. داستان سریال بر اساس یک داستان جاسوسی ساخته شده‌است.

نظر جواد افشار کارگردان سریال گاندو

جواد افشار - کارگردان سریال گاندو - در گفت‌وگویی با ایسنا، درباره اینکه این سریال تا چه میزان به واقعیت نیروهای امنیتی و ضدجاسوسی نزدیک شده است؟ اظهار کرد: سریال گاندو در ژانر جاسوسی و ضد جاسوسی تعریف شده است. ما در پخش این مجموعه، همان اول تیتراژ تکلیف را معلوم کردیم؛ یعنی ابتدای تیتراژ اعلام شده است که این سریال بر اساس پرونده‌ای واقعی اتفاق افتاده است؛ بنابراین تمام ماجرای آن واقعی است و فقط شخصیت‌ها، اسامی، فهرست و اسامی کشورها به دلایل امنیتی تغییر کرده است وگرنه همه چیز آن بر اساس اتفاقاتی است که چند سال پیش در کشور ما رخ داده است و ما نعل به نعل طبق آن پرونده پیش رفتیم.

او افزود: برای جذابیت‌های بیشتر و پرداختن دراماتیک به قصه، تغییراتی اندک در آن داده شده است اما کاملاً واقعی است. فکر نمی‌کنم نکته‌ای وجود داشته باشد که تخیلی و غیرواقعی و تصنعی به نظر برسد. فعالیت نیروهای امنیتی ما به همین شکل است که نمایش دادیم. نیروهای امنیتی نه تنها در کشور ما بلکه در بیشتر کشورهای دنیا، بسیار جوان و پرانرژی و پویا هستند که از هوش و اقتدار ویژه‌ای برخوردارند. نیروهای امنیتی و ضد جاسوسی معمولاً جزو نخبگان جامعه هستند که از هوش و استعداد بالایی برخوردارند؛ البته نیروهای امنیتی مختلفی داریم که شامل نیروهایی چون نیروهای امنیتی عملیاتی، فرهنگی، رسانه‌ای، سایبری، اقتصادی، نظامی و همچنین نیروهای ضدجاسوسی است که اساساً با یکدیگر متفاوت هستند. یعنی نیروهایی که در گاندو می‌بینید قرار نیست وارد کارهای زد و خورد شوند. آنها فقط و فقط از هوش و مغز و استعدادشان استفاده می‌کنند که به زبان‌های مختلف دنیا مسلط و با روش‌های نوین اطلاعاتی آشنایی کامل داشته که نمونه آن را در سریال گاندو می‌بینید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.